Aktīvā pastaiga “IeČāpo” 14. oktobrī plkst.11.00

12.10.2018.

Vēlies aktīvi pavadīt svētdienas dienu un apskatīt, kā rudens iekrāsojis Ādažus?  Tad droši spied uz pogas “Going”, aizpildi anketu,  sameklē sev un ģimenei kedas un tiekamies Līgo laukumā.  Aktīvā pastaiga ‘’ieČāpo’’ piemērota ikvienam un jebkuram vecumam. Iespējams, ka tieši šeit tu satiksi draugu, ar kuru kopā aktīvi iesaistīties ikdienas iečāpošanā.

Aktīvā pastaiga mūs vedīs pa Pirmo ielu Ādažos, tad vīsies gar Ādažu veco šoseju un tupināsies pa jauno promenādi Vecmuižā, kurā būs iespējams izbaudīt jauno bruģa segumu. No turienes ceļā vedīs atpakaļ pa Ādažu dambi gar Gauju, kur varēsim vērot , kā rudens ienāk Ādažos. Sasniedzot trešo pieturas punktu, dalībnieki šķērsos Gaujas ielu, vērojot Vējupes strūklaku un virzoties tālāk gar Vējupes pludmali un izbaudot rudenīgos skatus un priežu smaržu. Sasmeļoties krietnu devu svaiga gaisa un apejot daļu no Vējupes, nonāksim Ādažu sirdī – Līgo laukumā, kur dalībniekiem būs iespēja savstarpēji dalīties emocijās un iestiprināties ar veselīgu dārzeņu zupu.

Dalības veids :  ejot, soļojot, nūjojot vai skrienot sev vēlamajā tempā.

Norises vieta: Ādaži, Līgo laukums

Trases garums: līdz 10 km (daļa trases zemes segums, daļa asfalts)

Dalība: bez maksas

.Programmā:

11:00     Ierašanās, reģistrācija

11:45     Informācija

12:00     Starts

14:30     Aktīvās pastaigas trases slēgšana

14:40 – 15:00 Informatīva lekcija – testa atšifrējums par bioloģisko vecumu

15:00     Pasākuma noslēgums, loterija

 

Aktīvā pastaiga, nūjošana vai skriešana pēc izvēles (laiks 2,5 stundas) ar atzīmēšanos aktivitāšu PIETURĀS. Dalībnieki, kuri būs atzīmējušies piecās pieturvietās, piedalās loterijā.

Katrā PIETURĀ aktivitāte, kura rosina dalībniekus izzināt un izprast veselīga dzīvesveida nozīmi

Trasē izvietoti 5 pieturas punkti:

  • Fizisko aktivitāšu PIETURA
  • Tējotavas PIETURA
  • Zinātnes PIETURA – nosaki savu bioloģisko vecumu ar aparāta testa palīdzību
  • Veselības PIETURA
  • Pārdomu PIETURA

 

Sekojam līdzi lapas jaunumiem.

 

Iepriekšēja reģistrācija obligāta, lai varētu sagatavoties pasākumam, lūgums aizpildīt anketu.

Dalībnieku atbildība: Nepilngadīgiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Aktīvās pastaigas dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu aktīvās pastaigas pasākuma popularizēšanai.

Pasākumu organizē: biedrība DUEsport, tel., 29735803

Pasākums notiek – projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novadā” ietvaros.

NOLIKUMS

 

Pašvaldības organizētajos publiskajos pasākumos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana un iegūtais materiāls var tikt publicēts Ādažu novada pašvaldības informatīvajā izdevumā “Ādažu Vēstis”, Ādažu novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.adazi.lv, kā arī Ādažu novada pašvaldības sociālo tīklu kontos Facebook.com, Flickr.com un Twitter.com. informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai.