Aicinām ziedot medicīnas iekārtu nogādāšanai karā cietušajiem Ukrainā ziedot.lv portālā

03.08.2022.
guļoša cilvēka roka, kas pieslēgta pie medicīnas aparāta slimnīcāDiemžēl karš Ukrainā turpinās un cieš nevainīgi iedzīvotāji, arī bērni. Tāpēc aicinām iedzīvotājus ziedojumu portālā ziedot.lv sniegt savu atbalstu un ziedot Ukrainas atbalstam sagādāto medicīnisko aparatūru, medikamentu, tehnisko palīglīdzekļu un citu lietu nogādei Ukrainas slimnīcām, kurām tās ir visvairāk nepieciešamas. Ziedojumu konts transporta izdevumu segšanai: https://www.ziedot.lv/m-help-piegades-4283 .
Krievijas uzbrukuma rezultātā Ukrainā tiek sagrautas slimnīcas, cieš civiliedzīvotāji, akūta palīdzība nepieciešama ievainotajiem aizstāvjiem. Ukrainas slimnīcās trūkst aparatūras, medikamentu, tehnisko palīglīdzekļu un citu lietu. Medicīnas preces ir gatavas ziedot Īrijas un Lielbritānijas slimnīcas, bet šie ziedojumi ir jānogādā Ukrainā par saviem līdzekļiem.
Visu koordināciju ir uzņēmušies brīvprātīgie, kuri radījuši unikālu sistēmu M-Help.com, kas apvieno ziedotājus un Ukrainas slimnīcu pieprasījumus. Saņemti jaunākie ziedojumi – vairāk nekā 169 funkcionālās gultas, 88 paletes ar higiēnas precēm un medicīnas aizsargaprīkojumiem, mediķu apģērbi, rentgena aparāti, slimnīcas mēbeles un daudz kas cits. Katras humānās palīdzības kravas izmaksas sastāda ap 4500 eiro no Īrijas/Lielbritānijas uz Ukrainu. Katra krava ir vairāku desmitu, pat simtu tūkstošu eiro vērtībā. Palīdzēsim Ukrainas slimnīcām!