(Papildināts)Pieteikšanās noslēgusies! Aicinām pieteikties tematiskajam vakaram ar Diānu Zandi “Vairāk prieka, mazāk stresa”

26.11.2020.

Paldies interesentiem par lielo interesi! Pieteikšanās tematiskajam vakaram noslēgusies, grupa ir pilna!

11.decembrī  no plkst.18.00-21.00 attālināti Zoom platformā norisināsies tematiskais vakars  “Vairāk prieka, mazāk stresa” ar Diānu Zandi.

Šajā tumšajā gada laikā, kad ikvienam trūkst gaismas un saules siltuma, kā arī COVID-19 pandēmija ir ienesusi korekcijas mūsu ikdienā un svētku dienās, katram no mums ir jāpadomā par to, kā saglabāt mieru, atrast un vairot dzīvesprieku, neapstāties un iet uz priekšu.

Tāpēc uzrunājām Diānu Zandi, Dr.psych, kognitīvi biheiviorālo psihoterapeiti gada nogalē padalīties ar tām idejām, pieredzi un zināšanām kā ikkatram no mums ikdienā mazināt stresu un vairot prieku.

Tematiskā vakara ietvaros īsi tiks ieskicēta tēma par stresu un izdegšanu, lai atsvaidzinātu esošās zināšanas. Pievērsta padziļināta vērība tam, kā mūsu pašu domāšana mūs ieved nepatīkamās izjūtās  un kā to samazināt.

Liela daļa vakara  tiks veltīta tam,  kā ieviest  vairāk prieka, enerģijas un spēka ikdienā, piedāvājot vieglas un praktiskas tehnikas, ar kuru palīdzību izdarīt to kļūs vieglāk.

Tematiskas vakars notiks attālināti Zoom platformā, tā ietvaros būs iespējams uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Aicinām tematiskajam vakaram pieteikties, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT. Lūdzu ņemt vērā, ka, lai nodrošinātu kvalitatīvu tematiskā pasākuma pārraidi, ir ierobežots tematiskā pasākuma lietotāju skaits no vienas IP adreses (no viena datora, telefona vai citas viedierīces), tāpēc, saņemot tematiskā vakara Zoom adresi, nav atļauts to nodot tālāk citam lietotājam. Apstiprinājumu par Jūsu piedalīšanos tematiskajā pasākumā saņemsiet kopā ar tematiskā pasākuma zoom adresi decembra sākumā.

Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.