Aicinām pieteikt ādažniekus apbalvojumam

12.10.2017.

Arī šogad turpinām tradīciju un Latvijas Valsts svētku pasākuma laikā godināsim novadniekus, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums, iedvesmo citus vai ik dienas veic mazos varoņdarbus, kas kādam citam ir milzu palīdzība grūtā brīdī. Palīdzi pamanīt mums tādus brīnišķīgus cilvēkus un kopā pateiksim viņiem PALDIES!

Pagājušā gadā godinājām “Dzīvā sapņu dārza” radītāju Jāni Kaļiņiču, kurš palīdzējis uzplaukt daudzu mazo ādažnieku smaidiem un devis iespēju izzināt dzīvnieku pasauli, tāpat teicām paldies komponistam Gunāram Freidenfeldam, kurš savu mūžu veltījis mūzikai un turpina aktīvi darboties Ādažu Kultūras centrā. Teicām paldies veterinārārstei Intai Kokinai par nesavtīgo mīlestību un rūpēm par dzīvniekiem, kā arī Ādažu Mākslas un mūzikas skolas mākslas nodaļas vadītājai Dainai Grūnvaldei, kuras nodarbības audzēkņiem sniedz iedvesmu, mieru un ticību savām spējām un daudziem citiem.

Leposimies viens ar otru un vairosim prieku un labo mums apkārt!

Kā pieteikt apbalvojamo?
Sūtiet savus pieteikumus pa pastu: Ādažu novada dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164, elektroniski – dome@adazi.lv, nododot Klientu apkalpošanas centrā, Gaujas iela 33A, Ādažos, Ādažu novadā. Pieteikumus apbalvošanas ceremonijai “Goda ādažnieks” gaidīsim līdz 31.oktobrim!

Kas jānorāda iesniegumā?
1.    Tās personas, kuru vēlaties godināt/apbalvot vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, dzīves gaitas apraksts, nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu;
2.    Jūsu un Jūsu domubiedru (ierosinājuma iesniedzēju) vārdi, uzvārdi, amati (juridiskai personai – nosaukums, juridiskā vai pastāvīgās darbības vietas adrese) un tālruņa numurs, lai mēs varētu ar Jums sazināties!

! Atcerieties, ka iesniegumam jābūt parakstītam!
Ierosinājumi par apbalvojuma piešķiršanu tiks izskatīti Ādažu novada domes Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā un apstiprināti ar domes lēmumu.

! Plašāka informācija pa tālruni 67996461 vai Ādažu novada domes mājaslapas sadaļā  “Goda ādažnieks”