Aicinām novada uzņēmējus, saimniekus un saimnieces līdz 31.maijam pieteikties dalībai Māju kafejnīcu dienās 3.un 4.septembrī!

24.05.2022.

afiša māju kafejnīcu dienām

Aicinām Ādažu novada uzņēmējus, kopienas pārstāvjus un čaklos saimniekus un saimnieces piedalīties Latvijas lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) akcijā “Māju kafejnīcu dienas”.

Ādažu novads pieteicis startu septembra mēneša pirmajās brīvdienās – 3. un 4. septembrī, nēģu un ražas laikā, kad vasara satiekas ar rudeni, saule lutina un aicina doties garšas ceļojumā. Veidosim kopā Ādažu novada garšu un sajūtu taku vai pat ceļu!

! Aicinām novadniekus pieteikties līdz 31. maijam un veidot vēsturiskas Ādažu novada kulinārā mantojuma tradīcijas, par pamatu ņemot mūsu senču meistarstiķus. Ja Jums ir radusies doma pieteikties, droši rakstiet vai zvaniet mums! Izstāstīsim, parādīsim un iedvesmosim.

! Informācija:Tūrisma informācijas speciālists Jānis Galakrodzinieks (e-pasta adrese: janis.galakrodznieks@carnikava.lv un tālr. +371 29326285) vai Carnikavas Novadpētniecības centra vadītāja Olga Rinkus (e-pasta adrese: olga.rinkus@carnikava.lv, tel. +371 29128086).