Aicinām iedzīvotājus piedalīties Veselības dienas aktivitātēs tiešsaistē 26.novembrī!

25.11.2022.

afiša Veselības diena

Sestdien, 26.novembrī tiešsaistes platformā Zoom, plkst. 10.00-16.00 norisināsies Veselības diena. Veselības dienas ietvaros notiks zumba bērniem un zumba pieaugušajiem, lekcija par efektīvu stresa vadīšanu, lekcija par uzturu un tā nozīmi sirds un asinsvadu slimību, un onkoloģisko slimību profilaksei.

Programma

10:00-12:00 Psiholoģes Evelīnas Boles lekcija par efektīvu stresa vadīšanu

 

 

 

 

Zoom links

(šis links būs pieejams visām trim nodarbībām – psiholoģes lekcijai, zumbai pieaugušajiem un uztura lekcijai)

 

12:30-13:30 Zumba pieaugušajiem kopā ar Lienu Ozoliņu
14:00-16:00 Uztura speciālistes Viānas Kuļšas lekcija par veselīga uztura nozīmi sirds un asinsvadu slimību, kā arī onkoloģisko slimību profilaksē
11:00-12:00 11:00-12:00 Zumba bērniem kopā ar Lienu Ozoliņu

Zoom links

 

 

Dalība pasākumā ir bez maksas! Aicinām iedzīvotājus piedalīties daudzveidīgajās, veselību veicinošajās aktivitātēs!

Pasākuma mērķa grupa – visi iedzīvotāji, trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji, bezdarbnieki, personas ar invaliditāti, iedzīvotāji, kuri vecāki par 54 gadiem, bērni, pārējās riskam pakļautās iedzīvotāju grupas.

Pasākumu nodrošinās SIA “Onplate”, piesaistot dažādus pieredzējušus speciālistus. Lūdzam pasākumam pieslēgties norādot pilnu vārdu un uzvārdu! Sekojiet līdzi informācijai Ādažu novada pašvaldības mājas lapā un Facebook kontā! Pasākuma laikā tiks veikta fotofiksācija Projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai.

Eiropas Sociālā fonda logo

Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ādažu novada pašvaldības Carnikavas pagastā”, Nr.9.2.4.2/16/I/046, ietvaros.