Aicinām 20. augustā apmeklēt Veselības dienu Carnikavas stadionā

19.08.2022.

Veselības dienas afiša ar programmu

20.augustā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Carnikavas stadionā (Smilšu ielā 1) norisināsies Veselības diena, kuras ietvaros notiks dažādas aktivitātes.

Pieaugušajiem būs iespēja iesaistīties lekcijā – diskusijā “Uztura mīti”, kā arī veselīgo uzkodu gatavošanas meistarklasē. Bērniem būs iespēja spēlēt veselīga uztura cirku, kā arī iesaistīties smūtiju gatavošanas meistarklasē. Veselības dienas ietvaros būs iespēja nūjot un izmēģināt zumbu ( sešās 30 minūšu garās nodarbībās laika posmā no plkst. 10.00-13.00).

Piecu stundu garumā būs iespēja veikt veselības stāvokli novērtējošos testus (holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu (ierobežotā daudzumā), asinsspiediena mērījumus, bioimpedances veikšanu) un notiks dažādas sporta aktivitātes ģimenēm ar bērniem.

Pasākumu organizēs SIA “Onplate”, iesaistot dažādus pieredzējušus speciālistus.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pasākuma laikā tiks veikta fotofiksācija projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai. Lūdzu sekojiet līdzi informācijai par pasākumu Ādažu novada pašvaldības mājas lapā un Facebook kontā. Pasākums notiks,  ievērojot COVID-19 pandēmijas ierobežojumus.

Eiropas Sociālā fonda logo

Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ādažu novada pašvaldības Carnikavas pagastā”, Nr.9.2.4.2/16/I/046, ietvaros.