Ādažu pasta nodaļa no 19.augusta līdz 18.oktobrim pirmdienās–ceturtdienās strādās no plkst. 8.00 līdz 19.00, piektdienās līdz 18.00, bet sestdienās nestrādās

08.08.2019.

 

Lai izzinātu klientu vēlmes un pakalpojumu pieprasījumu, Ādažu pasta nodaļai no 19.augusta līdz 18.oktobrim noteikts jauns darbalaiks testa režīmā, pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās, pagarinot nodaļas darbalaiku par vienu stundu (līdz 19.00), bet sestdienas noteiktas par brīvdienām. Pamatojoties uz testa režīma laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai Ādažu pasta nodaļas darbalaiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi.

 Testa periodā Ādažu pasta nodaļa strādās pirmdienās–ceturtdienās no plkst.8 līdz 19, savukārt piektdienās no plkst.8 līdz 18.

Klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumi Ādažu pasta nodaļā Gaujas ielā 11 liecina, ka darbdienās nodaļu apmeklē ievērojami vairāk klientu nekā sestdienās, kad klientu plūsma un ieņēmumu apjoms samazinās par aptuveni 80% salīdzinājumā ar darbdienām. Tāpēc Ādažu pasta nodaļai no 19.augusta līdz 18.oktobrim testa režīmā tiek mainīts darbalaiks, lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, kas ļautu pieņemt lēmumu, vai šādu darbalaiku pēc testa perioda beigām noteikt pastāvīgi.

Plašākai informācijai:

Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: +371 67608504 |

E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv