Ādažu novadā “Stikla šķiratlonā” sašķirotas 2,16 tonnas stikla

19.07.2019.

Ādažu novadā noslēdzies SIA “Eco Baltia vide” un AS “Latvijas Zaļais punkts”sadarbībā ar partneriem rīkotais Vislatvijas “Stikla šķiratlons”, kura laikā no iedzīvotājiem viņu dzīvesvietās pieņēma izlietoto un nevajadzīgo stikla iepakojumu. Ādažu novadā Vislatvijas “Stikla šķiratlonam” pieteicās 29 mājsaimniecības, kuras sašķirojušas un pārstrādei nodevušas 2,16 tonnas stikla atkritumu – dažādas nevajadzīgās pudeles un burkas.

Katrā pašvaldībā, kas piedalās “Stikla šķiratlonā”, starp akcijai pieteiktajām adresēm tiek izlozētas 2 veikalu “top!” dāvanas 20 eiro vērtībā. Savukārt dāvanu karti 30 eiro vērtībā, saņem tas dalībnieks, kurš konkrētajā pašvaldībā ir sašķirojis un nodevis visvairāk stikla pudeļu un burku (kg). Stikla taras izvešanas laikā arī Ādažu novadā visas pieteiktās adreses tika automātiski reģistrētsa dalībai loterijā.

Vislielāko daudzumu, proti, aptuveni 371 kg tukšās taras, sašķiroja un akcijas ietvaros nodeva Natālija no Ādažiem, kura saņems veikalu “top!” dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Savukārt veikalu “top!” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā izlozes rezultātā saņems Denis no Stapriņiem un Rūta no Ādažiem. Ar dāvanu karšu saņēmējiem sazināsimies individuāli.

Paldies iedzīvotājiem par aktīvo dalību projektā un kopīgi paveiktajiem zaļajiem darbiem tīrākai Latvijai.