Tikšanās par būvniecības ieceri ar Alderu iedzīvotājiem 21.maijā notiks Kultūras centra Ceriņu zālē! Apmeklētājus lūdzam iepriekš pieteikties!

18.05.2020.

Ādažu novada būvvalde aicina Alderu iedzīvotājus iepazīties ar būvniecības ieceri “Privātā slēgtā tenisa korta jaunbūve “Līčos”, Alderos, Ādažu novadā”.

 Tikšanās un iepazīstināšana ar būvniecības ieceri notiks 21.maijā plkst. 16.00

Tikšanās vieta:  Ādažu Kultūras centra Ceriņu zāle. Ja plānojat apmeklēt tikšanos, lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 67996490 vai epastā  buvvalde@adazi.lv

Sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem par cilvēku pulcēšanos ierobežošanu (līdz 25 cilvēkiem), lūdzam uz tikšanos no vienas mājsaimniecības ierasties tikai 1 personu! Tāpat lūdzam neapmeklēt tikšanos, ja Jums ir elpceļu infekcijas pazīmes, kā arī , ja Jums ir noteikta stingra izolācija, pašizolācija vai mājas karantīna! Ja vēlaties viedokli paust elektroniski, e-pasts saziņai: buvvalde@adazi.lv .

BŪVNIECĪBAS IECERE

Projektētā būve ir privāts vienlaukuma slēgts tenisa korts – sporta zāle ar tenisa laukumu, segta ar jumtu. Tenisa korta laukuma izmērs ir 18 x 36 m, tas plānots privātai izmantošanai (īpašnieka un ģimenes locekļu treniņi). Kortā paredzētas palīgtelpas: 2 ģērbtuves, 2 dušas telpas, 2 sanitārie mezgli, fitnesa/vingrinājumu zona, apkures katla telpa, atpūtas zona, kabinets. Ārā paredzēta nojume malkai un atkritumu tvertnei, ka arī neliela terase. Ēka iekļaujas Jauktas centra apbūves noteikumos pēc intensitātes un blīvuma radītājiem, kores augstuma un ēkas izmantošanas veida. Sporta zālei paredzētas papildus 2 autostāvvietas (pie 2 esošām), kas ņemot vērā 4 skatītāju vietas, atbilst prasībām. Apbūves laukums 875 kv.m, kopējā platība – 940 m, ēkas augstums – 14,5 m. Piekļuve plānota pa Dores ielu (pašvaldības iela). Objekts robežojas ar Gaujas-Baltezera kanālu, objektā vēl ir plānota laivu piestātne, slēgts tenisa korts, publiski pieejami āra trenažieri.

Atrašanās vieta un  teritorija (kad. Nr. 80440140092)

Teritorijas atļautā izmantošana (JC1) saskaņā ar Ādažu novada teritorijas plānojuma Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem.

Teritorijas fotofiksācija par esošo situāciju dabā.

Objekta ģenerālplāns

Tenisa korta un piestātnes vizualizācija

Tenisa korta un piestātnes vizualizācija

Tenisa korta un piestātnes vizualizācija

Tenisa korta un piestātnes vizualizācija