Ādažnieki gūst godalgoto 2.vietu Pierīgas novadu sporta spēļu basketbola turnīrā jauniešiem vecākajā A grupā

11.02.2019.

Foto – Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Ar Mārupes vidusskolas komandas uzvaru Ādažu vidusskolā noslēdzies Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu basketbola turnīrs jauniešiem vecākajā A grupā (1999./2002.g.dz.). Godalgotās vietas ieguva arī laukuma saimnieki ādažnieki, kā arī Babītes vidusskolas audzēkņi.

Mārupieši izcīnīja uzvaras visās četrās spēlēs – ar 25:18 uzvarēja Babītes vidusskolu, ar 36:16 Ropažu vidusskolu, ar 42:4 Ādažu Brīvo Valdorfa skolu un izšķirošajā spēlē par pirmo vietu ar 27:20 Ādažu vidusskolu. Ādažnieki svinēja visai pārliecinošas uzvaras trijās pārējās cīņās un izcīnīja otro vietu. Mājinieki ar 32:19 pārspēja Babītes vidusskolniekus, kuri finišēja trešajā vietā. Ceturto ieguva Ropažu vidusskolas basketbolisti, kuri vienīgo uzvaru guva pār Ādažu Brīvās Valdorfa skolas komandu (20:5). Šoreiz Pierīgas skolu basketbola turnīram bija pieteikušās piecas komandas, kas savā starpā aizvadīja viena apļa turnīru. Spēles ilga 2×10 minūtes.

Jāatgādina, ka oktobrī notikušajā B vecuma grupas basketbola turnīrā pirmās trīs vietas ieguva Ādažu vidusskolas, Babītes vidusskolas un Jaunmārupes pamatskolas komandas, bet C grupā – Mārupes vidusskolas, Jaunmārupes pamatskolas un Ādažu vidusskolas basketbolisti.

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles atsāksies martā ar peldēšanas sacensībām Inčukalnā un florbola turnīru zēniem Ulbrokā.

 

Pēc Apriņķis.lv