Aicina veikt fotofiksāciju un ziņot Autotransporta direkcijai, ja nav iespējams ievērot distanci sabiedriskajā transportā

31.03.2020.

Reaģējot uz iedzīvotāju sašutumu par 2 metru distances neievērošanu minibusos, sazinājāmies ar Autotransporta direkciju par iedzīvotāju pārvietošanos sabiedriskajā transportā no Ādažiem uz Rīgu/Carnikavu. Autotransporta direkcija ir iestāde, kas atbild par sabiedriskā transporta pārvadājumiem un aicina iedzīvotājus gadījumos, kad pasažieru blīvums autobusos vai mikroautobusos ir par lielu un nav iespējams ievērot vajadzīgo distanci, veikt foto fiksāciju, sūtīt foto ar informāciju par konkrēto maršrutu un reisu Autortransporta direkcijai. Direkcijas e-pasts: info@atd.lv.
Vienlaikus aicinām izvērtēt sabiedriskā transporta lietošanas nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai būtiskos gadījumos, ja iespējams, braukšanai izvēloties laiku, kad pasažieru plūsma ir mazāka, bet īsu distanču veikšanai izvēloties citus pārvietošanās veidus.

Tāpat Pašvaldības policija pastiprināti veiks kontroli par 2 metru sociālās distances ievērošanu uz ielām, parkos un citās publiskās vietās, atgādinot par sekām, kas var iestāties, ja distanci neievēro. Atgādinām – Pašvaldības policijai, sadarbojoties ar Valsts policiju, būs tiesības arī sodīt tos, kuri distanci apzināti neievēro!

“Ādažu Namsaimnieks” šonedēļ uzsāks dezinfekciju ieejas durvju rokturiem un kāpņu lenteriem savās apsaimniekotajās mājās.

❗️ Tomēr visiedarbīgākais līdzeklis cīņā ar vīrusa ierobežošanu un neizplatīšanu tālāk ir cilvēku pašizolācija, distances ievērošana un pastiprinātas higiēnas ievērošana! Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem, palikt mājās, parūpēties par sev zināmajiem riska grupas iedzīvotājiem, par ierobežojošajiem pasākumiem informēt arī draugus, radus, kaimiņus, sevišķi seniorus, bērnus un jauniešus! Esiet atbildīgi! Palieciet mājās!