6.novembrī notiks seminārs dzīvokļu īpašniekiem par daudzdzīvokļu visaptverošu ēku atjaunošanu un tās ieguvumiem

06.11.2019.

Ādažu novada daudzdzīvokļu esošie un potenciālie īpašnieki tiek aicināti piedalīties informatīvā seminārā par novada daudzdzīvokļu māju tehnisko stāvokli, ēku atjaunošanas nepieciešamību un visaptverošas atjaunošanas sniegtajām iespējām.

Seminārs notiks 2019. gada 6. novembrī (trešdienā) no 18:00 līdz 20:00 Ādažu Vēstures un mākslas galerijā.

Semināru vadīs un par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju fondu Ādažu novadā stāstīs Ādažu novada domes energopārvaldnieks Anrijs Zēbergs. Ēku saglabāšanas un energotaupības biroja (ESEB) pārstāvis Sergejs Galajevs informēs par daudzdzīvokļu ēkas visaptverošas atjaunošanas iespējām projekta “Accelerate SUNShINE” ietvaros. SIA “Ādažu Namsaimnieks” pārstāve Iveta Puķīte prezentēs daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas iespējas Ādažos un Ādažu novadā.

Semināra īpašais viesis – atjaunotās Salaspils daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Daugavas ielā 2 pārvaldniece Olga Brūvere, kura dalīsies ar savu pieredzi par mājas atjaunošanas procesu, lielākajiem izaicinājumiem un ieguvumiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Lūgums pieteikt savu dalību, atsūtot savu vārdu, uzvārdu un pārstāvēto māju / iestādi uz e-pastu: anrijs.zebergs@adazi.lv.