21. maijā aicinām apmeklēt tirdziņu un “Pavasara svētku” koncertu Ādažos

20.05.2022.

afiša pavasara svētkiemSestdien, 21. maijā, Ādažos norisināsies “Pavasara svētki” ar tirdziņu, atrakcijām bērniem un koncertu.

No plkst. 11.00 “Līgo laukumā” uzstāsies Ādažu novada kultūras centra visu paaudžu amatiermākslas, tai skaitā arī bērnu un jauniešu kolektīvi. Priekšnesumus sniegs interešu izglītības iestādes “Saules stariņi” perkusiju orķestris, popgrupas “Rakari” un “Jūras zaķi”, Edmunda Veizāna deju skola, deju kolektīvi “Arnika”, “Sprigulītis”, “Sprigulis”, “Sānsolītis”, “Dēka”, senioru līnijdeju grupa “Varavīksne”, Ādažu vidusskolas tautas deju kolektīvs “Rūta”, dažādi zumbas, katri, hiphopa, laikmetīgās dejas kolektīvi (“Dance Beat”, “Twin Hip Hop crew”, “Hop to top”, “Beautiful Mind”) un citi. Kultūras programmas noslēgumā uzstāsies arī Andžeja Grauda Bungu skola. Pasākumu vadīs Artūrs Breidaks.

No plkst. 10:00 līdz 16:00  Attekas ielā pie Ādažu sākumskolas notiks amatnieku un mājražotāju pavasara tirdziņš. Dažādas uzkodas būs pieejamas arī “Līgo laukumā”.

Turpat netālu no Līgo laukumā, teritorijā pie Attekas un Gaujas ielas apļa tiks piedāvātas dažādas izklaides un atrakcijas bērniem, ko nodrošinās Atrakciju Parku aģentūra.

!Pasākuma laikā no plkst. 8:00 līdz 17:00 būs slēgta Attekas iela posmā no Gaujas ielas. Sabiedriskā transporta satiksmi ierobežojumi neietekmēs.