21. maijā Ādažos notiks “Pavasara svētki”

13.05.2022.

Sestdien, 21. maijā, Ādažos “Līgo laukumā” un Attekas ielā pie sākumskolas norisināsies “Pavasara svētki, kuros tiks piedāvāta plaša kultūras programma, notiks izklaides bērniem, kā arī amatnieku un mājražotāju gadatirgus.

“Līgo laukumā” jau no plkst. 11:00 uzstāsies Ādažu novada kultūras centra visu paaudžu amatiermākslas, tai skaitā arī bērnu un jauniešu kolektīvi. Priekšnesumus sniegs interešu izglītības iestādes “Saules stariņi” perkusiju orķestris, popgrupas “Rakari” un “Jūras zaķi”, Edmunda Veizāna deju skola, deju kolektīvi “Arnika”, “Sprigulītis”, “Sprigulis”, “Sānsolītis”, “Dēka”, senioru līnijdeju grupa “Varavīksne”, Ādažu vidusskolas tautas deju kolektīvs “Rūta”, dažādi zumbas, katri, hiphopa, laikmetīgās dejas kolektīvi (“Dance Beat”, “Twin Hip Hop crew”, “Hop to top”, “Beautiful Mind”) un citi. Kultūras programmas noslēgumā uzstāsies arī Andžeja Grauda Bungu skola. Pasākumu vadīs Artūrs Breidaks.

Turpat netālu laukumā pie Attekas un Gaujas ielas apļa tiks piedāvātas arī dažādas izklaides un atrakcijas bērniem, ko nodrošinās Atrakciju Parku aģentūra.

Savukārt Attekas ielā pie Ādažu sākumskolas no plkst. 10:00 līdz 16:00 amatnieku un mājražotāju pavasara tirdziņā novada iedzīvotāji un viesi varēs atrast dažādus amatnieku darinājumus un lauku labumus.  Dažādas uzkodas būs pieejamas arī “Līgo laukumā”.

Pasākuma laikā no plkst. 8:00 līdz 17:00 būs slēgta Attekas iela posmā no Gaujas ielas. Sabiedriskā transporta satiksmi ierobežojumi neietekmēs.