Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Uzņēmējdarbība

 • Tikšanās norisināsies š.g. 7. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00 Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Gaujas ielā 33A, Ādažos.

  Siguldas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Gundega Vanaga-Janberga informēs par Biznesa inkubatora sniegtajām iespējām, pakalpojumiem un atbalstu uzņēmējiem.

  Atgādinām, ka 2016. gada 1.

 • 8.februārī Siguldā, Pils ielā 16 ar svinīgu pasākumu tika atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.
  Pasākuma laikā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī citiem interesentiem bija iespēja uzzināt biznesa inkubatora darbības pamatprincipus, apskatīt tā telpas, iepazīties ar biznesa inkubatora sadarbības partneriem, kā arī iegūt informāciju par LIAA biznesa inkubatora attīstības plāniem Siguldā un tā darbības teritorijā – Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Garkalnes, Ādažu, Carnikavas, Saulkrastu, Sējas, Krimuldas, Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novados.

 • autostāvvieta_4

  Jaunums Ādažu centra iedzīvotājiem un viesiem! Lai auto vienmēr būtu vietā un nav jāmeklē novietošanas iespējas pārpildītā pagalmā, kā arī atrastos drošībā jebkurā diennakts stundā, turpmāk šādu iespēju piedāvās apsargāta maksas auto stāvvieta Pirmajā ielā 38a. Stāvvieta darbu sāks pirmdien, 6.februārī un par īpašu drošību rūpēsies laukumā uzstādītās video novērošanas kameras.

 • seminārs

  Labklājības ministrija no 2017. gada 20. janvāra līdz 3. februārim organizē reģionālos seminārus par sociālo uzņēmumu veidošanas iespējām un atbalsta saņemšanas nosacījumiem topošiem sociālajiem uzņēmējiem.

  Semināri tiek organizēti sadarbībā ar AS attīstības finanšu institūcija „Altum” pārstāvjiem. Semināros aicināti piedalīties esošie un topošie ar sociālās uzņēmējdarbības jomu saistītie uzņēmēji, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvji, kas vēlas padziļināt izpratni par saimnieciskās darbības veidu, kas vērsts uz sociālu problēmu risināšanu, ilgtermiņā sniedzot labumu sabiedrībai.

 • pirmā lapa

 • 2016.gada nogalē tika pabeigta biedrības “Gaujas Partnerība” (turpmāk – BDR “GP”) teritorijā 2016.gadā iesniegto LEADER veida projektu iesniegumu vērtēšana un noskaidroti tie projekti, kam ir piešķirts ELFLA finansējums to realizēšanai.

  Atgādinām, ka biedrībā “Gaujas Partnerība” no 2016.gada 20.aprīlim līdz 2016.gada 20.maijam tika izsludināta atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 1.kārta Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pakšpasākuma 19.2.

 • hesburger-adazi-vaditaja_aija-senere-2Lielākā Somijas un Baltijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger”, veicot Latvijas restorānu ķēdes darbības novērtējumu 2016. gadā, par šī gada labākajiem restorāniem atzinusi restorānus reģionos – Ādažos, Kuldīgā un Valmierā.

  Katru gadu “Hesburger” visās Baltijas valstīs veic restorānu darbību izvērtējumu, kur tiek vērtēti tādi faktori kā darba efektivitāte, klientu apkalpošanas kvalitāte un citi.

 • patnis_2015

  Ziemassvētki ir gaišuma un brīnuma gaidīšanas laiks. Lai kopā radītu īpašu svētku noskaņojumu mūsu novadā un pilnveidotu novada vizuālo tēlu, aicinām iedzīvotājus un uzņēmumus piedalīties pašvaldības organizētajā konkursā „Ziemassvētku noformējums 2016”, piesakot savu namu, pagalmu, veikalu vai iestāžu skatlogu svētku rotu.

 • Ādažu uzņēmēju biedrība gada noslēguma pasākumā šodien, 14.decembrī, kopā pulcēja uzņēmējus, lai atskatītos uz gada laikā paveikto. Īpašu atzinības balvu saņēma Ādažu Brīvās Valdorfa skolas vadītāja Kerola Dāvidsone par ieguldījumu novada attīstībā – pirmo energoefektīvo sporta zāli Pierīgā.

  Ādažu uzņēmēju biedrības gada noslēguma tikšanās

   

   

 • Trīs sestdienas – 10., 17. un 24.decembrī, laikā no plkst. 12:00 līdz 15:00 tirdzniecības centrā “Apelsīns” notiks “Rūķu dienas” – Ziemassvētku gaidīšanas pasākumi lieliem un maziem. Katru sestdienu apmeklētājus priecēs radošās darbnīcas, īpašs piparkūku mājiņas konkurss un citas aktivitātes.
  Katru sestdienu priecēs cita radošā darbnīca – 10.decembrī varēs izgatavot eņģeļu egļu rotājumus sadarbībā ar veikalu “Kumodē”, 17.decembrī – dekorēt piparkūkas “LIDO” piparkūku rotāšanas darbnīcā un 24.decembrī “Zvaigzne ABC” Ziemassvētku kartiņu darbnīcā radīt unikālas apsveikuma kartiņas saviem mīļajiem.

Page 1 of 212