a a a

Uzņēmējdarbība

 • Rīgas plānošanas reģions aicina sociālos un radošos uzņēmējus uz sadarbības veicināšanas semināru “RADOŠI RISINĀJUMI UZŅĒMĒJDARBĪBĀ” kopstrādes telpā “Teikums” (Gustava Zemgala gatve 78, Rīga) šā gada 30.janvārī!

  Par semināru: Semināra mērķis ir iniciēt jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem, iepazīstināt ar potenciālajiem sadarbības modeļiem, it īpaši valstu perifērijās, daloties pieredzē, veidojot saziņu un potenciālu pārrobežu sadarbību, izmantojot prezentācijas un moderētu iepazīšanās sesiju.

 • DSC_0149

  2018.gada 10.janvārī Ādažu novada domes Ceriņu zālē veiksmīgi norisinājās LIAA Siguldas biznesa inkubatora, Ādažu novada domes un Ādažu uzņēmēju biedrības organizētās Ādažu novada uzņēmēju dienas.
  Seminārā klātesošie interesenti tika iepazīstināti ar sociālo uzņēmējdarbību pasaulē un Latvijā, finanšu institūcijas ALTUM atbalsta programmām un finanšu iespējām uzņēmējiem.

 • 2017.gadā reģistrēto jauno un likvidēto uzņēmumu attiecībā pozitīva tendence pērn Latvijā bijusi tikai 20 pašvaldībās, kurās jauno uzņēmumu skaits pārsniedzis likvidēto, liecina SIA “Lursoft” apkopotie dati.

  Vispozitīvākās tendences starp pašvaldībām vērojamas Mārupes novadā, kur jauno uzņēmumu skaits pērn likvidēto kompāniju skaitu pārsniedzis par 61 komersantu.

 • 10. janvārī Ādažos tiek rīkotas Uzņēmēju dienas, kurās jaunie un pieredzējušie uzņēmēji varēs vienkopus uzzināt par visām valsts sniegtajām atbalsta iespējām.
  Uzņēmēju dienās tiks sniegta informācija par daudzveidīgām atbalsta iespējām biznesa uzsākšanai. Jaunie un topošie uzņēmēji uzzinās to, kādas atbalsta iespējas sniedz Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA) un Finanšu institūcija ALTUM.

 • 2017. gada 22. decembrī Ādažu novada dome pieņēma lēmumu Nr.286 “Par Ādažu novada teritorijas plānojuma un Vides pārskata projekta pilnveidotās redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai un izstrādes laika grafika izmaiņām”.
  Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2018. gada 29.

 • Viens no zīmolu “Laima”, “Selga”, “Staburadze” un “Ādažu Čipsi” īpašnieka “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” svarīgākiem projektiem turpmāko gadu laikā būs jaunās “Laima” ražotnes būvniecība, aģentūrai LETA sacīja kompānijas sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

  “Šā gada sākumā paziņojām par apjomīgu un ilglaicīgu projektu – jaunu “Laimas” ražotnes būvniecību, kas ir viens no svarīgākiem uzņēmuma projektiem turpmāko gadu laikā.

 • Kopš 2016. gada rudens Siguldā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi reģionā.

  Siguldas biznesa inkubatorā pirmajā darbības gadā atbalstu saņēmuši 33 ideju autori un uzņēmēji. Šobrīd pirmsinkubācijas posmu absolvējuši pirmie 15 dalībnieki.

 • 10. janvārī Ādažu novada domē norisināsies Ādažu novada uzņēmēju dienas, kuru organizē LIAA Siguldas biznesa inkubators, Ādažu novada dome un Ādažu uzņēmēju biedrība.

  Semināra tēmas:

  • Sociālā uzņēmējdarbība pasaulē un Latvijā
  • Finanšu institūcijas ALTUM atbalsta programmas
  • LIAA atbalsta programmas – inovāciju vaučeru atbalsta pakalpojumi, biznesa inkubatori
  • Tehnoloģiju skauti un to sadarbība starp pētniekiem un uzņēmējiem
  • Nodokļu izmaiņas 2018.
 • Lai dotu iespēju tiem, kas svētkiem vēl tikai pošas, pieteikšanās konkursam “Ziemassvētku noformējums” pagarināta līdz 5.janvārim. Aicinām pieteikt gan savus izrotātos namus, birojus un veikalus,  vai pieteikt savu kaimiņu vai kolēģu veikumu!

  Gada tumšākajā laikā aicinām kopīgi radīt vairāk gaismas un pozitīvu noskaņojumu, izvēloties svētku noformējumu savam dārzam, daudzdzīvokļu mājas pagalmam vai uzņēmumam.

Page 1 of 212