a a a

Aktīvā atpūta

ZIRGU IZJĀDES ADVENTURE RIDE

Izjādes

Tā ir iespēja iepazīt Latvijas skaisto dabu zirga mugurā, aizbēgot no ikdienas steigas un rutīnas, kā arī tradicionālajām tūristu takām. Adventure Ride komandā strādā profesionāli tūrisma speciālisti, zirgkopības profesionāļi, jāšanas instruktori un gidi, kas katram palīdzēs izveidot ideālo maršrutu piedzīvojumam, ko nekad neaizmirsīsi. Jums ir iespēja doties piedzīvojumā un to izbaudīt, apmeklējot AdventureRide zirgu stalli un pievienojoties īsajās izjādēs 1 līdz 5 stundu vietējos maršrutos Ādažu novadā Alderos.

Ziemā – skijorings

Skijorings ir aizraujošs ziemas sporta veids, kurā slēpotājs ar virves palīdzību tiek vilkts pa sniegu vai ledu ar zirgu. Skijoringam ir bagāta vēsture. Šis ziemas sporta veids tika pārstāvēts pat 1928.gada ziemas Olimpiskajās spēlēs Šveicē, bet pats vārds pirms aptuveni 700 gadiem ir cēlies no Norvēģijas un nozīmē – slēpju braukšana.

Stallis: Pērle 1, Alderi, LV-2164
Tālrunis: 2 862 3000 (ofiss, administratīvie jautājumi)
2 926 9559 (izjāžu laiki un pieteikšanās)
Fakss: 6 7545 341
Reģ. Nr. 40103429718
e-pasts: info@adventureride.eu
www.adventureride.eu

 Vēl piedāvājumā:

Jāšanas apmācība
Izjādes bērniem
Zirgu peldināšana
Skolēnu ekskursijas
Vairāku dienu pārgājieni Baltijas valstīs
Kino vai fotosesija
Kāzas, svinības, jubilejas vai bildinājums
Kamanas, ragavas vai pajūgs (droška)

Vēlama iepriekšēja rezervācija. Nāc un iepazīsti īstus piedzīvojumus zirga mugurā…

 


ĀDAŽU JĀŠANAS SPORTA KLUBS


Neliels stallis, kurā apvienojušies zirgu mīļotāji, kuriem tuvs 24/7 zirgu turēšanas veids. Stallī parasti uzturas 10 – 12 zirgi. Prasmīgu treneru vadībā var gan apgūt jāšanas prasmes, gan arī doties pastaigās pa mežu. Ziemā izvizināsim kamanās!

“Irši”

Ādažu novads

Tālrunis:  26656427

 

http://horseriding.lv/lv/stables/adazujasanassportaklubs

PROMOBIUS VEIKPARKS

Stilīga vieta, labas konstrukcijas (3 trošu sistēma ar 9,5m augstiem stabiem, divi kikeri, rooftop 20m, step-down box 20m), profesionāls personāls. Bārā dzērieni un saldējums. Teritorijā ir iekopts zāliens ar šūpuļtīkliem un peldvietu. Pieejams BBQ un Sauna. Darbam un atpūtai pieejams bezmaksas WIFI!

Attekas iela 6A, Ādaži

tālr. 28668999, promobius.lv@gmail.lv

www.promobius.lv

Darba laiks:


LIDLAUKS “ĀDAŽI”

Lidlauks Ādaži atrodas 19 km uz ziemeļaustrumiem no pilsētas centra un 26 km attālumā no Rīgas lidostas, virzienā uz ceļu A1, Rīga-Tallin. Piedāvājumā sertificēts, spēkā esošajām prasībām un standartiem atbilstošs vispārējas nozīmes lidlauks aviācijas lidojumu veikšanai. Ir iespēja veikt mācību lidojumus ar gaisa kuģiem, kuru maksimālā pacelšanās masa nepārsniedz 5700 kg un pacelšanās – nosēšanās īpašības atbilst lidlauka raksturlielumiem. Tāpat, pateicoties savam ģeogrāfiskajam izvietojumam, lidlauks „Ādaži” var tikt izmantots ekskursijām un privātlidojumiem.

Lidlaukā atrodas lidmodeļu laukums, kas ir dalīts divās daļās:

1. Divi specializēti laukumi fiksētas virknes lidmašīnām – 7000 kv m laukums.

2. Viens 10000 kv m laukums radio kontrolētām lidmašīnām.

Lidlauki, Eimuri, Ādažu novads, LV-2164, Latvia
Tālrunis:+371 29209782
E-pasts:030749@gmail.lv
http://airfield-adazi.lv

KEMPINGS “LEIPUTRIJA”

Bezceļu braucieni ar lieliem kvadricikliem, bagiji bērniem, velosipēdu noma, šaušana mērķī, latviešu pirts, japāņu pirts, sauna, indiāņu pirts, busiņa noma transfēriem vai ekskursijām, makšķerēšana, laivu noma.

Kempings piedāvā visu nepieciešamo aprīkojumu un infrastruktūru gan tūristiem, kas ceļo ar kemperiem / treileriem, gan tiem, kas nakšņo teltīs. Kempingā ir 10 dažādas kempinga mājiņas (2 – 8 personām), kā arī mobilā māja ar 2 guļamistabām, virtuvi, WC, dzīvojamo istabu. Visiem kempinga klientiem pieejamas labierīcības – WC, dušas un virtuve – kā arī bērnu rotaļu laukums, bezvadu internets, piknika un ugunskuru vietas, peldvieta un tūristu informācijas punkts. Sezonas laikā darbojas arī mini-veikaliņš un sporta/atpūtas inventāra nomas punkts.

“Stirniņas”, Iļķene, Ādažu novads, LV-2164

Tālruņi: 26405596, 29267705

E-pasts: info@leiputrija.com

www.leiputrija.com

TENISA CENTRS  “ĀDAŽI”

Ādažu tenisa centrā šobrīd pieejami 3 atklātie korti un 6 slēgtie korti. Atklāto kortu segums ir tenisīts, savukārt slēgtos kortus sedz augstas kvalitātes sintētiskais grīdas segums (hard), ko ieklājuši angļu speciālisti. Šāds segums ir ideāls gan iesācējiem, gan augstas klases profesionāļiem. Tas mazina iespēju iegūt dažādas kāju un pēdu traumas, kā arī mazina triecienu uz sportista mugurkaulu. Šos nosacījumus nodrošina 4mm biezais gumijas klājums, kas rada patīkamu komforta sajūtu saskarē ar pēdām.

Gaujas iela 26, Ādaži,LV-2164
Tālruņi: 29447407, 67997181
E-pasts: teniss@tcadazi.lv
www.tenissadazi.lv