Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Top jauns centrs! Gaujas ielas rekonstrukcija

! Sakarā ar inženierkomunikāciju izbūvi no 24.janvāra apgrūtināta gājēju kustība Gaujas ielā no Attekas ielas līdz veikalam “Maxima”. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

Ādažiem top jauns centrs! Pēc rekonstrukcijas Gaujas ielā iestādīs 18 sarkanos ozolus, 7 purva ozolus, 17 platlapu liepas, 650 dažādus lapu krūmus un vairāk nekā 5900 ziedošas ziemcietes

20.01.2017.

Ilze Filipova_celiņš ar dobēm

Kā vēstījām iepriekš, šobrīd notiek inženierkomunikāciju izbūve Gaujas ielas posmā no Attekas līdz veikalam “Maxima”. Pavasarī sāksies ielas bruģēšana, gājēju un veloceliņa izbūve un teritorijas labiekārtošana. Lai iela būtu vizuāli pievilcīga visos gadalaikos, sakopsim esošo koku vainagus, kā arī stādīsim jaunus kokus – 18 sarkanos ozolus, 7 purva ozolus, kas papildinās to ozolu skaitu, kas jau bagātīgi aug Ādažu apkārtnē. Iestādīsim 17 platlapu liepas.  Katrs stāds būs vismaz 3-3.5 m augsts, kur stumbra apkārtmērs sasniedzis 14-16cm. Saskaņā ar arboristu veikto koku inventarizāciju un slēdzienu, projektā plānots atbrīvot ielas zonu no  vecajiem, slimajiem un bīstamajiem kokiem, kā arī sējeņiem.


Iela tiks papildināta arī ar jauniem apstādījumiem. Kopumā Gaujas ielā paredzēts ierīkot jaunas apstādījumu joslas 1285 m2 platībā.


Līdz šim nesakārtotās ietves gājējiem lietainajos periodos bija grūti izbrienamas dubļu vannas, tām pieguļošajā teritorijā zāle reti kad paspēja sazaļot. Pēc pārbūves Gaujas ielas abās pusēs būs ērti celiņi gan gājējiem, gan velosipēdistiem.

Ir padomāts par to, lai ērti būtu apmeklēt gan esošos veikalus, poliklīniku, slimnīcu, gan paredzēti jauni un ērti savienojumi ar Līgo laukumu. Ielas telpā rekonstruētajā ielas posmā plānots  uzstādīt 23 jaunas velo novietnes, 33 soliņus.

IESKATS GAUJAS IELAS VIZUĀLAJĀ VEIDOLĀ PĒC REKONSTRUKCIJAS

Ādažiem top jauns centrs! Notiek inženierkomunikāciju izbūve Gaujas ielā!

19.01.2017.

DSC_0023

Notiek inženierkomunikāciju izbūves darbi Gaujas ielas posmā no Attekas ielas līdz veikalam “Maxima”. Transportlīdzekļu un sabiedriskā transporta maršruta kustība šobrīd netiek slēgta, bet ir ierobežota gājēju kustība. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!