a a a

Sports

 • Biedrība “Garkalnes Olimpiskais centrs” jau trešo gadu  Ādažu novada Garkalnes ciemā organizē Garkalnes sporta festivālu. Festivālu biedrība organizē Ādažu novada domes atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām “Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros.

  Festivāla programmā – mini futbols, pludmales volejbols, tautas crossfit (spēka vingrojumi individuālā disciplīnā), zumba, šaušana mērķī, bērnu mini futbols, ģimenes volejbols, Kanikross jeb skriešana kopā ar suni, dažādas sporta aktivitātes bērniem visas dienas garumā, atrakcijas un olimpiskais pikniks dabā ģitārmūzikas pavadījumā. 

 • Saules staru un brīnišķīga laika lutināti, Ādažu novada iedzīvotāji 22. jūlijā Vējupes pludmalē svinēja pludmales svētkus. Visjaunākā paaudze varēja priecāties putu ballītē, celt smilšu pilis Vējupes pludmalē, izbaudīt jautrību piepūšamajās atrakcijās, spēlēt ķegļus un vizināties ar kvadracikliem speciāli izveidotā bērnu trasē, kā arī apgūt ritma izjūtu Andžeja Grauda bungu skolā.

 • 22. JŪLIJĀ no plkst. 12.00 līdz 18.00 visi laipni aicināti uz Pludmales svētkiem, kas notiks Vējupes pludmalē.

  Visas dienas garumā tiks piedāvātas dažādas izklaides visai ģimenei. Bērni pozitīvas emocijas varēs uzņemt izklaidējoties putu ballītē, mammas zumbojot un tēti iemēģinot rokas sporta aktivitātēs.

 • No 7. līdz 9.jūlijam Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kurā piedalījās piedalījās 2803 sportisti no 82 pašvaldībām , tostarp 27 Ādažu novada sportisti. Ādažnieki sacentās 11 sporta veidos un rezultātā guva 8 godalgotas vietas, medaļu kovērtējumā ierindojoties 13.vietā. Zelta medaļas izcīnīja tenisists Mārtiņš Rocēns, džudists Andrejs Rižovs un vieglatlēts Kristiāns Upenieks 3000 m skrējienā.

 • Arī šogad turpināsim tradīciju un Latvijas Valsts svētku pasākuma laikā godināsim novadniekus, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums, iedvesmo citus vai ik dienas veic mazos varoņdarbus, kas kādam citam ir milzu palīdzība grūtā brīdī. Palīdzi pamanīt mums tādus brīnišķīgus cilvēkus un kopā pateiksim viņiem PALDIES!

 • Foto Sanda Tūtere

  Foto: Sanda Tūtere

  1.jūlijā Rīgā, Mežaparkā norisinājās Latvijas Čempionāts BMX riteņbraukšanā. Piedalījās 282 braucēji no visas Latvijas 22 kategorijās, viņu vidū arī 8 ādažnieki .

  Meiteņu grupā G7 Elizabete Zeica izcīnija 2.vietu un G8-10 grupā Estere Liepiņa izcīnīja 9.vietu. Zēnu B6 grupā Noa Liepiņš ieguva 3.vietu, bet Valters Ancāns -12.

 • 24. un 25.jūnijā notika Baltijas kausa 1.posms Lietuvā, kurā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas, tajā skaitā arī divas “ĀdažiVelo” pārstāves Zanda Rutkovska un Aija Valtmane. 24h MTB riteņbraukšanas sacensības ilgst diennakti, un uzvar tas, kurš paspēj nobraukt vairāk apļus šo 24 stundu laikā.

 • Ādažu kausa izcīņa pludmales volejbolā

  Foto: Vasilijs Naumovs

  10. jūnijā Ādažu Sporta centra pludmales volejbola laukumos notika Ādažu novada domes sporta daļas rīkotās sacensības pludmales volejbolā sieviešu un vīriešu grupās. Startēja 20 vīriešu un 3 sieviešu komandas. Spraigās cīņās par uzvarētājiem vīriešu grupā kļuva komanda ,,Bubble” no Ādažiem /Oļegs Moladņuks- Aleks Kuļesevičs/, otro vietu izcīnīja komanda ,, ABI LABI” no Ādažiem  /Māris Vāvers – Linards Ludboržs/, trešo vietu ieguva komanda ,,JUGLA” no Rīgas /Antons Gramots – Arnis Jarošenko/.

 • Sacensību NOLIKUMS

 • Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolas izlaidums

  Foto: Aija Valtmane
Page 1 of 3123