SIA “Ekspress Ādaži” veic pasažieru anketēšanu par sabiedriskā transporta piedāvātajiem pakalpojumu veidiem

16.05.2017.

SIA “Ekspress Ādaži”  no 15. maija līdz 29. maijam veic pasažieru anketēšanu, lai noskaidrotu viņu viedokli par sabiedriskā transporta piedāvātajiem pakalpojumu veidiem un servisu.

“Ekspress Ādaži” maršrutos pasažieru anketēšana norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Kā liecina pagājušā gada aptaujas rezultāti, “Ekspress Ādaži” pasažieru aktivitāte bija ļoti liela, un iedzīvotāji aktīvi pauda viedokli, kādi maršruti un pakalpojumi būtu nepieciešami, lai padarītu pasažieriem braucienus EA autobusus ērtus un patīkamus, un tie būtu pieejami ikvienam Ādažu novada iedzīvotājam.

Šī gada sākumā vairākos “Ekspress Ādaži” maršrutos tika ieviests e-talons ar apjoma atlaidēm noteiktam braucienu skaitam, kurus var papildināt gan pie šofera, gan Ādažu novada informācijas centrā. Plānots, ka pavisam drīz pasažieriem tiks piedāvāta mobilā aplikācija, kurā varēs tiešsaistē apskatīt, kur šobrīd atrodas autobuss un pēc cik minūtēm būs nepieciešamajā pieturā, kā arī apskatīt visus maršrutus ar kustību sarakstiem.

Katru gadu pasažieru pārvietošanās un sabiedriskā transporta izmantošanas paradumi mainās, līdz ar to arī uzņēmums nepārtraukti domā par jauniem un inovatīviem risinājumiem, lai veicinātu sabiedriskā transporta popularitāti un biežāku tā izmantošanu. Tāpēc mums ir svarīgs mūsu pasažieru viedoklis un vērtējums, par jauniem pakalpojumu veidiem, lai saprastu, vai ideja ir “dzīvotspējīga” un būs pieprasīta pasažieru vidū.

Aicinām “Ekspress Ādaži” pasažierus būt aktīviem un paust savu viedokli un izteikt priekšlikumus, kādi uzlabojumi vai jauninājumi būtu nepieciešami, lai uzņēmuma sabiedriskais transports būtu pieprasīts, ērts un pieejams ikvienam novada iedzīvotājam. Par anketām var jautāt autobusa vadītājam, kuram jāatstāj aizpildītā anketa,” stāsta Maija Lazdiņa.

No 1. maija EA pasažieriem ir pieejams vienots informatīvais tālrunis – 67 11 33 22, kas strādā 24 stundas dienā un septiņas dienas nedēļā un uzklausīs gan pasažieru priekšlikumus un ierosinājumus, gan arī pretenzijas.