a a a

Sabiedrība

 • Foto Laima Jātniece

  Muižas ielā uzsākti valčbetona ieklāšanas darbi, informē domes ceļu ekspluatācijas inženieris Pēteris Sabļins. Muižas iela būs viena no pirmajām vietām Latvijā, kur valčbetona segums izmantots ielas izbūvē.  Izmaksu ziņā valčbetons ir līdzīgs asfalta segumam, taču īpaši piemērots rūpnieciskajām zonām, jo nodrošina daudzkārt lielāku ielas nestspēju un kalpošanas ilgumu – līdz pat 30 gadiem.

 • Ādažu novada pašvaldības mantas iznomāšanas un atsavināšanas komisija paziņo, ka 2018. 28.jūnijā plkst.09.00, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, Ceriņu zālē, tiek rīkota atklāta mutiska izsole ar augšupejošu soli domei piederošajai kustamajai mantai – kokmateriāliem ar kopējo kubatūru 44.55 m³ par kopējo nosacīto cenu 820 EUR (astoņi simti divdesmi euro). 

 • 2018.gada 6.oktobrī notiks 13.Saeimas vēlēšanas. Lai nodrošinātu sekmīgu vēlēšanu norisi Ādažu novadā ir izveidota novada vēlēšanu komisija un nolemts Ādažu novadā veidot 3 vēlēšanu iecirkņus:

  Vēlēšanu iecirknis Nr.777 Ādažu novada dome – Ādaži, Gaujas iela 33a;

  Vēlēšanu iecirknis Nr.972 Ādažu Kultūras centrs – Ādaži, Gaujas iela 33a;

  Vēlēšanu iecirknis Nr.973 Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde – Kadaga, “Mežavēji”.

 • Otrdien, 19.jūnijā, plkst. 14.00 notiks Izglītības, kultūras, sporta un sociālās komitejas sēde. Ar sēdes darba kārtību iespējams iepazīties šeit: FINANŠU KOMITEJAS DARBA KĀRTĪBA.

 • Pēc veiktajām peldūdens analīzēm esam saņēmuši apstiprinošu atbildi no eksperta, ka Vējupes centra pludmalē IR konstatētas zilaļģes. Cilvēkiem nav atļauts peldēties, lietot ūdeni uzturā vai dot to mājdzīvniekiem, jo ūdenī esošo zilaļģu toksīni ir kaitīgi un var izraisīt pat neiroloģiskus bojājumus. 

Page 1 of 2612345........1020........26