a a a

Sabiedrība

 • Valsts svētku sarīkojums Ādažos

  Ik gadu ādažnieki Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā  pulcējas, lai svinīgā gaisotnē atskatītos uz aizvadīto gadu, paveiktajiem darbiem, iegūto pieredzi un kopīgi no sirds priecātos. Kopīgi priecātos par ikvienu labu darbu, kas darīts nesavtīgi, no visas sirds un ar mīlestību, godinātu cilvēkus, kas pelnījuši, ka viņiem pasaka lielu paldies!

 • Koncertā K. Monteverdi koncerta programma izcilā Itāļu komponista 450.g jubileja piemiņai. Koncerta divās daļās – Mesa četrām balsīm un divi lieli fragmenti no komponista Sestās Madrigalu Grāmatas.

  Baha festivāla koris pirmo reizi koncertēs ārpus Rīgas, skaistajā Baltezera baznīcā.

  PAR RĪGAS BAHA FESTIVĀLA KORI: 2016.

 • Ādažu novada pašvaldība efektīvākai komunikācijai ar iedzīvotājiem ievieš jaunu, mūsdienīgu rīku – bezmaksas aplikāciju Mobio viedtālrunī vai planšetdatorā un piedāvā iedzīvotājiem aktīvi iesaistīties novada uzlabošanā, ar aplikācijas palīdzību ziņojot par problēmjautājumiem novadā. Nolūzis koks, ielu apgaismojuma traucējumi, nelegāla izgāztuve, nepareizi novietota automašīna, netīrīts ceļš, sabiedriskās kārtības pārkāpumi vai nodarīts kaitējums apkārtējai videi – fiksē notikušo, nofotografējot, informē pašvaldību un seko līdzi risinājumam turpat mobilajā aplikācijā!

 • 17. novembrī 8.00 – 13.00
  20. novembrī – brīvs

Page 1 of 1812345........10........18