a a a

Pašvaldība

 • Ādažu novada dome 11. decembrī ar SIA “IN GRUPA” noslēgusi līgumu par Ādažu bērnudārza baseina grīdas atjaunošanu. Līguma ietvaros tiks veikta baseina grīdas (pagraba pārseguma) atjaunošana un loga ailas paplašināšana. Būvniecības darbi tiks uzsākti 2018.gada 3.janvārī. Būvniecības darbi ilgs dažus mēnešus.

 • Gada tumšākajā laikā aicinām kopīgi radīt vairāk gaismas un pozitīvu noskaņojumu, izvēloties svētku noformējumu savam dārzam, daudzdzīvokļu mājas pagalmam vai uzņēmumam. Jau trešo gadu Ādažu novada pašvaldība organizē konkursu „Ziemassvētku noformējums”, kura mērķis ir radīt svētku noskaņojumu novadā, kā arī veicināt novada vizuālā tēla pilnveidošanu, ielu, ēku fasāžu, ēku pagalmu, veikalu un iestāžu skatlogu, kā arī sabiedrisko objektu rotāšanas tradīcijas nostiprināšanu Ziemassvētku laikā.

 • 28. novembrī plkst. 14.00 notiek Ādažu novada domes sēde, kurā tiek skatīti šādi jautājumi:

  I. Informācija:

  1. Pārskats par pašvaldības darbu (ziņo G.Porietis)
  2. Par dienas centra pieaugušajiem ar garīgās attīstības traucējumiem un rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem projekta virzību (ziņo I.Henilane)

  II.

 • Turpinot iedzīvotājus iepazīstināt ar domes ieceri – īstenot rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un dienas aprūpes centra pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem projektu, aicinām iedzīvotājus jau uz otro tikšanos šodien, 21. novembrī plkst.18.00, Ādažu Kultūras centra Vēstures un mākslas galerijā, Gaujas ielā 33A.

 • 17. novembrī 8.00 – 13.00
  20. novembrī – brīvs

 • Ādažu pašvaldības policija īstenojusi projektu „Zivju resursu aizsardzības pasākumi Ādažu novada ūdenstilpēs”. Projekta ietvaros tika iegādāta ehalote.

  Lai nodrošinātu zivju resursu aizsardzības pasākumus Ādažu novada ūdenstilpēs, šī gada novembrī ar Zivju fonda finansiālu atbalstu Ādažu novada dome iegādājās aprīkojumu un nodeva to pašvaldības policijai, kura veic nelikumīgas makšķerēšanas apkarošanas reidus.

 • Kadagas bērnudārzā ir brīvas vietas 2011.,  2012. un 2013. gadā dzimušo bērnu grupiņās. Galvenais noteikums – bērnam un vienam no  bērna vecākiem jābūt deklarētiem Ādažu novada administratīvajā teritorijā un jābūt reģistrētam pašvaldības bērnudārzu rindā. Interesentus lūdzam pieteikties pie iestādes vadītājas Irēnas Kuzņecovas (tālrunis 67511520, e-pasts:  piimezaveji@adazi.lv).

 • IMG_6875

  Kā noslēdzošā aktivitāte visām iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Sabiedrība ar dvēseli” 2017.gada projektu grupām bija konkursa noslēguma pasākums, kas notika 25.oktobrī. Ādažu Vēstures un mākslas galerijā nepiespiestā gaisotnē visas klātesošās projektu grupas viena otrai prezentēja savu projektu – tā ieceri, īstenošanas procesu, rezultātus un atziņas, kā arī klausījās, kā ar projekta īstenošanu bija veicies pārējiem.

 • Arī šogad turpinām tradīciju un Latvijas Valsts svētku pasākuma laikā godināsim novadniekus, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums, iedvesmo citus vai ik dienas veic mazos varoņdarbus, kas kādam citam ir milzu palīdzība grūtā brīdī. Palīdzi pamanīt mums tādus brīnišķīgus cilvēkus un kopā pateiksim viņiem PALDIES!

 • Sakarā ar to, ka no 27.septembra līdz 9.oktorim notiek betonēšanas darbi Iļķenes ceļa iebrauktuvei uz NBS autoparku, Iļķenes ceļa posms no Mežaparka līdz Kadagas ceļam būs slēgts, apbraukšana pa Mežaparka un Kadagas ceļiem. Atvainojamies par pagaidu neērtībām!

Page 1 of 212