a a a

Pašvaldība

 • Līgo nakts Ādažos solās būt pavisam lustīga, jo no plkst. 22.00 vakarā Līgo vakaru ieskandinās Igeta Gaiķe, Inese Krūmiņa un “Stiprās sievas”. Novadā tiks iedegts, iespējams, līdz šim lielākais ugunskurs novadā, taču zaļumballē priecēs Atis Auzās un “Slavenais Jersikas orķestris”.

  “Aicinām ne tikai ādažniekus, bet arī citus novadniekus ierasties Ādažos, lai Līgo nakti pavadītu īsteni latviskā garā ar tautas garamantu zinātājām, stipro latviešu dziesmu dziedātājām, bet pēc tam izbaudītu zaļumballi visas nakts garumā,” aicina Ādažu Kultūras centra vadītāja, pasākuma organizatore Linda Tiļuga.

 • Lieliska iespēja apmeklēt uztura speciālistes Svetlanas Aleksejevas veselīga uztura lekciju 21. jūnijā plkst.17.30 Ādažu Vēstures un mākslas galerijā Gaujas ielā 33A!

   

 • Latvijas Republikas Tiesībsargs organizē aptauju par valsts un pašvaldību iestāžu darbu. Aptauja pieejama  šeit: http://ej.uz/labaparvaldiba

   

   

 • No 8. līdz 14. augustam Kuldīgā norisināsies starptautiskā mediju nometne «Young Media Sharks», kur 50 spējīgākie un visvairāk motivētie jaunieši no Baltijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas labāko Vācijas, ASV, Ukrainas, Igaunijas un Latvijas mediju speciālistu pavadībā.

 • Pēdējo reizi 27 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā var pieteikties bezmaksas mācībām Jauniešu garantijas izglītības programmās. Jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri nestrādā un nemācās, bez maksas var iegūt kādu no 34 darba tirgū pieprasītām profesijām viena gada laikā, mācību laikā saņemot dažāda veida atbalstu.

 • Aicinām visus novadniekus paraudzīties apkārt! Nekautrējieties un piesakiet savus skaistos dārzus! Kaimiņi un draugi, piesakiet konkursam īpašumus, ko ir vērts apskatīt, iecelt saulītē, kuru saimnieki ieliek sirdi un dvēseli savas apkārtnes uzkopšanā. Arī uzņēmumi, neaizmirstiet pieteikt savu īpašumu šim konkursam! Lai katra radītais košums ir labs piemērs un motivācija līdzināties, lai veselīgais sacensību gars veicina čakli pastrādāt savos dārzos un Ādažu novads kļūtu par vienu no skaistākajiem un sakoptākajiem novadiem Latvijā!

 • Lai plānotu Ūdensrožu parka attīstību, dome aicina Ādažu novada un īpaši Kadagas iedzīvotājus, tai skaitā Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjus, paust savu viedokli par vēlamo attīstību Ūdensrožu parkā. Iedzīvotāju vēlmes uzklausīs arhitekti, kas tālāk veidos Ūdensrožu parka attīstības vīziju. Domi interesē dažādu iedzīvotāju viedoklis – gan vecāka gada gājuma cilvēku, gan jauniešu, gan vidējās paaudzes vēlmes par to, kā būtu jāattīstās Ūdensrožu parkam Kadagā.

 • 1

  Liels paldies mūsu skolotājiem un bērnu ģimenēm, kas palīdzēja kaldināt mūsu izcilniekus!

   Jau otro gadu pēc kārtas mūsu novadā tika apbalvoti izcilākie Ādažu izglītības iestāžu skolēni apbalvošanas ceremonijā “Ādažu izcilnieks”.  Kopumā naudas balvas saņēma 114 skolēni no Ādažu vidusskolas, Ādažu Mākslas un mūzikas skolas, Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Ādažu Brīvās Valdorfa skolas.

 • Ādažu novadā jauns sociālais pabalsts aizgādnībā esošo personu aizgādņiem. Pabalstu var saņemt persona, kuru bāriņtiesa iecēlusi par aizgādni vai pagaidu aizgādni pilngadīgai personai, kurai tiesa ierobežojusi rīcībspēju. Tāpat pabalstu var saņemt arī persona, kurai ir nodibināta pagaidu aizgādnība, ja aizgādnībā esošas personas deklarētā dzīvesvieta ir Ādažu novada administratīvajā teritorijā un ja aizgādnībā esošas personas deklarētā dzīvesvieta ir bijusi Ādažu novada administratīvajā teritorijā līdz ievietošanai ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijā vai specializētajā ārstniecības iestādē personām ar garīga rakstura traucējumiem.

 • Drošības diena skolēniem

  Lai vasara Ādažu skolēniem būtu patiesi izdevusies un droša, Ādažu vidusskolā notika Drošības diena, ko organizēja Ādažu pašvaldības policijas nepilngadīgo lietu inspektore Inga Meija. Lai bērnus iepazīstinātu ar dažādiem drošības jautājumiem, uz Drošības dienas Ādažos kopumā ieradās 11 dažādu institūciju pārstāvji.

Page 1 of 212