Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Pašvaldība

 • Ilze Filipova_celiņš ar dobēm

  Šobrīd notiek inženierkomunikāciju izbūve Gaujas ielas posmā no Attekas līdz veikalam “Maxima”. Marta vidū sāksies ielas bruģēšana un gājēju un veloceliņa izbūve, pēc tam – teritorijas labiekārtošana. Lai iela būtu vizuāli pievilcīga visos gadalaikos, sakopsim esošo koku vainagus, kā arī stādīsim jaunus kokus – 18 sarkanos ozolus, 7 purva ozolus, kas papildinās to ozolu skaitu, kas jau bagātīgi aug Ādažu apkārtnē.

 • Sakarā ar būvniecības darbiem Gaujas ielā 2017.gada 22.februārī tiks pārtraukta ūdens padeve Ādažu ciemā, Ādažu novadā no plkst.23.00 līdz 05.00. Pēc ūdens padeves iespējams tā saduļķojums. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 • Publiskās apspriešanas sanāksme par uzņēmēja būvniecības ieceri – tirdzniecības pasāžas paviljoniem Gaujas ielā 4 notiks 20. februārī plkst. 17.00. Ādažu novada būvvaldē Gaujas ielā 33 A, Ādaži, Ādažu novadā.

  Aicinām izteikt viedokli un piedalīties publiskajā apspriešanā par plānoto būvniecību Gaujas ielā 4, Ādažos – tirdzniecības pasāžas paviljoniem.

 • Ādažu novada domes Vēlēšanu komisijas kandidāti var pieteikt savu kandidatūru darbam Vēlēšanu komisijā līdz šā gada 20. februārim, pieteikumus iesniedzot VPV Klientu apkalpošanas centrā.
  Atbilstoši Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 7.panta prasībām, tiesības izvirzīt un pieteikt kandidātus, ir:
  •    reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām;
  •    katram attiecīgās domes deputātam;
  •    ne mazāk kā 10 balsstiesīgiem Latvijas pilsoņiem (vēlētāju grupai).

 • DSC_0367

  Šodien, 2. februārī, ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita viesojās Ādažu novadā, apmeklējot Ādažu novada domi, Ādažu Vēstures un mākslas galeriju, Ādažu vidusskolu, kā arī lidmašīnu ražotni SIA “Pelegrin”.

  Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks un izpilddirektors Guntis Porietis ASV vēstnieci iepazīstināja ar novada aktualitātēm un dažādiem ar novada izaugsmi un attīstību saistītiem jautājumiem, Ādažu Vēstures un mākslas galerijas vadītāja Elita Pētersone pastāstīja par novada vēsturi.

 • barikādes_foto delfiNovērtējot 1991. gada barikāžu dalībnieku nopelnus, vairāk nekā 31 104 personu par 1991. gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, par ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī par 1991. gada barikāžu dalībnieku morālo un materiālo atbalstīšanu saņēma Latvijas valsts apbalvojumu — 1991.

 • Berns_2

  No 2017.gada janvāra Ādažu novadā deklarētajiem bērniem no pusotra līdz četru gadu vecumam līdzfinansējums privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs noteikts 242,58 eiro mēnesī līdzšinējo 202,26 eiro vietā. Palielināts arī līdzfinansējums bērniem, kuri saņem obligāto sagatavošanu pamatizglītības ieguvei (5 – 7 g) – 212,17 eiro mēnesī līdzšinējo 202,26 eiro vietā.

 • Barikāžu ugunskurs

 • KAC_no_arpusesVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 2016.gada beigās sagatavoja katra Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (turpmāk – VPVKAC) individualizēto darbības atskaiti. Tajā iekļautas šādas tēmas: veikto pakalpojumu un konsultāciju kopējais skaits un to īpatsvars; pakalpojumu un konsultāciju indekss; veikto pakalpojumu un konsultāciju veidi; veikto pakalpojumu un konsultāciju dinamika; veikto pakalpojumu un konsultāciju teritoriālā dinamika; VPVKAC klientu apmierinātības aptaujas rezultāti.

 • e-Ādaži_bilde

  Daudzi no jums noteikti izmanto mans.lattelecom.lv, mans.lmt.lv, elektrum.lv portālu iespējas, lai apmaksātu telekomunikāciju un elektrības rēķinus. Tieši tādas pašas ērtības sniedz arī portāls e-pakalpojumi.lv, apmaksājot mūsu pašvaldības izrakstītos rēķinus, piemēram, par bērnu interešu izglītību.

  Kāpēc pašvaldības rēķinus apmaksāt portālā e-pakalpojumi.lv

  1. Ērtāk – lai apmaksātu pašvaldības rēķinu, nevajag ievadīt visu rēķina informāciju – summu, pašvaldības kontu, maksājuma mērķi.
Page 1 of 212