a a a

Pašvaldība

 • No rītdienas, 23.maija, pašvaldība uzsāks ielu apstrādi ar pretputekļu absorbentu ielās, kurās ir intensīvākā satiksme. Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām! Remontdarbu laikā Gaujas ielas izbūves uzņēmums veic ielas laistīšanu, lai mazinātu radītos putekļus. Tomēr līdz ar to, ka daudzi autovadītāji izvēlas remontdarbu vietas apbraukšanai citus, nevis ieteiktos apbraucamos ceļus, putekļu daudzums kļuvis intensīvāks.

 • Aicinām piedalīties! Nolikums ŠEIT.

 • Piedaloties “Zaļā josta” ikgadējā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, skolēniem no visas Latvijas 2016./2017. mācību gadā izdevies savākt vairāk nekā 34,4 tonnas izlietotu bateriju, kas nogādātas pārstrādei. Starp skolām trešie čaklākie bijuši Ādažu vidusskolas audzēkņi.

  Šajā mācību gadā konkurss norisinājās jau vienpadsmito reizi, vides pasargāšanai no bīstamo atkritumu piesārņojuma apvienojot vairāk nekā 74 tūkstošus bērnu no 317 mācību iestādēm.

 • Dūņezerā tika ielaisti 27900  un Lilastes ezerā 17300  stikla zušu mazuļi! Atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam Nr. 684 “Par Zivju resursu mākslīgās atražošanas plānu 2017.-2020. gadam”, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR” veica stikla zušu ielaišanu Vidzemes un Zemgales upēs un ezeros ar mērķi papildināt zušu krājumu Latvijas ūdeņos un veicināt resursu ilgtspējīgu izmantošanu.

 • Atgādinām, ka sācies ugunsnedrošais periods Latvijas mežos. 2016.gada 19.aprīļa Ministra kabineta noteikumi Nr.238 “Ugunsdrošības noteikumu” 412.punkts vēsta, ka ugunsnedrošais periods sācies ar šā gada 1.maiju.

  Ugunsnedrošajā periodā, uzturoties mežā, visiem iedzīvotājiem ir jāievēro ugunsdrošības prasības. Lai mazinātu meža ugunsgrēku izcelšanās iespējas, ir noteikti daži aizliegumi un ierobežojumi, par kuru neievērošanu var piemērot administratīvo, civiltiesisko sodu un arī kriminālatbildību.

 • karogs_izstade 023

  Ādažu Kultūras centra Izstāžu zālē atklāta Zemessardzes 27. kājnieku bataljona Veterānu apvienības priekšnieka Jāņa Bahmaņa un viņa domubiedru veidota izstāde “Pulcējieties zem latviešu karogiem!”, kas savā skatījumā pauž Latvijas nacionālā karoga tapšanas ideju.

  Izstādes atklāšana Ādažos noritēja zīmīgā datumā – 1.maijā, kad tieši pirms 100 gadiem Valmierā pirmo reizi tika pacelts karogs, kas vēlāk kļuva par pamatu mūsu oficiālajam Latvijas sarkanbaltsarkanajam standartam.

 • Jau ceturto reizi Ādažu Mākslas un mūzikas skola organizē jauno komponistu konkursu “Skaņuraksti Ādažos”, kur savas komponēšanas prasmes atrāda jaunie dažādu Latvijas mūzikas skolas audzēkņi vecumā no 7-15 gadiem. Konkursa dalībnieki  mūzikas skolās apgūst kompozīciju vai kā citādi nodarbojas ar mūzikas jaunradi.

 • Ādažu Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs informē, ka tehnisku iemeslu dēļ gada ienākumu deklarācijas nebūs iespējams iesniegt līdz š.g.10. aprīlim. Atvainojamies par sagādātajām nēertībām!