Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Karavīru apmācības novada teritorijā

Karavīru mācības no 20. līdz 24.martam

No 20. līdz 24.martam Ādažu novada teritorijā plānotas Nacionālo bruņoto spēku karavīru apmācības – orientēšanās dienā un naktī. Apmācību laikā karavīri pārvietosies ar transportu un kājām pa novada teritoriju un koplietošanas ceļiem. Karavīri pārvietosies bez ieročiem un netiks izmantota mācību munīcija. Teritorija

 

Apmācības ar ledus spridzināšanu 21.martā

21.martā NBS karavīri apmācību ietvaros ir plānojuši veikt ledus spridzināšanas nodarbības (ja būs saglabājies ledus). Apmācību laikā netiks nodarīts kaitējums videi vai īpašumiem, tiks ievēroti ugunsdrošības noteikumi. Teritorija

 

Ādažu militārā poligona izmantošanas kārtība

Saskaņā ar MK 2016.gada 13.decembra rīkojumu nr.755 “Par valsts nekustamo īpašumu nodošanu Aizsardzības ministrijas valdījumā” ir veikta Ādažu militārā poligona paplašināšana. Nacionālie bruņotie spēki informē, ka ar 2017.gada 15.martu tiks uzsākta poligona izmantošana pilnā apmērā.

 

NBS ir veikuši poligona robežu marķēšanu un ceļu bloķēšanu (barjeras uz ceļiem), lai organizētu drošības pasākumus saskaņā ar normatīvajiem aktiem poligona teritorijā. Militāro mācību un kaujas šaušanas laikā.

 

NBS atgādina – iekļūšana poligona teritorijā bez saskaņošanas ar Ādažu militārās bāzes poligona administrāciju nav atļauta un var būt bīstama dzīvībai. Mežu īpašniekiem – mežistrāde un piekļuve īpašumiem ir atļauta, to savlaicīgi saskaņojot ar Ādažu militārā poligona administrāciju.