a a a

Novads

 • No 29 jūnija līdz 2. jūlijam  Ādažos norisināsies pasaules čempionāts – “Gaisa kaujas” lidmodeļiem F2D grupā. Piedalīsies dalībnieki no  15 dažādām valstīm – Ukrainas, Rumānijas, ASV, Izraēlas, Francijas, Vācijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, Dānijas, Baltkrievijas, Krievijas un citām valstīm.

   

  Arī šogad Ādažu lidlaukā uzvarētāji tiks noteikti divos etapos.

 • Aicinām nodot asinis Ādažos 29.jūnijā no plkst.10.00 līdz 14.00 Ādažu Kultūras centrā. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru, jo no 2015. gada 1. jūlija uzsākti bezskaidras naudas norēķini. To ietvaros kompensācija  zaudētā asins un asins komponentu apjoma atjaunošanai tiek ieskaitīta donora bankas kontā.

 • IMG_5332

 • Ķiršu ielas posmā no Pirmās ielas līdz Saules ielai š.g. 27.jūnijā tiks veikti ielas virskārtas noklāšana ar frēzēto asfaltu.

  Lai sekmīgāk noritētu remontdarbi, lūdzam Ķiršu ielas malās nenovietot automašīnas laika posmā no š.g. 27. jūnija plkst. 8:00 līdz š.g. 27. jūnija plkst.

 • Ādažu novada dome sveic iedzīvotājus Līgo svētkos un aicina svinēt Jāņus tepat, Ādažos – izdziedāties kopā pie lielā ugunskura ar Igetu Gaiķi, Inesi Krūmiņu un STIPRAJĀM SIEVĀM, izdancoties ballē, kurā muzicēs Atis Auzāns un “Slavenais Jersikas orķestris”. Lai lustīgi Līgo!

 • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomniece Vija Gēme trešdien konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017” noslēguma pasākumā pasniedza VARAM balvu par klimatam draudzīgāko ēku. Balvu “Klimata draugs” saņēma Ādažu Brīvās Valdorfa skolas sporta zāles jaunbūve.

  Sporta zāle ir lielisks piemērs ēkai, kas tās ekspluatācijas laikā radīs iespējami maz siltumnīcefekta gāzu emisijas, norāda VARAM.

 • Līgo nakts Ādažos solās būt pavisam lustīga, jo no plkst. 22.00 vakarā Līgo vakaru ieskandinās Igeta Gaiķe, Inese Krūmiņa un “Stiprās sievas”. Novadā tiks iedegts, iespējams, līdz šim lielākais ugunskurs novadā, taču zaļumballē priecēs Atis Auzās un “Slavenais Jersikas orķestris”.

  “Aicinām ne tikai ādažniekus, bet arī citus novadniekus ierasties Ādažos, lai Līgo nakti pavadītu īsteni latviskā garā ar tautas garamantu zinātājām, stipro latviešu dziesmu dziedātājām, bet pēc tam izbaudītu zaļumballi visas nakts garumā,” aicina Ādažu Kultūras centra vadītāja, pasākuma organizatore Linda Tiļuga.

 • Trešdien, 21.jūnijā, Ādažu novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par domes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks (Latvijas Reģionu Apvienība). Balsošana notika atklāti, izmantojot vēlēšanu zīmes. Par Māri Sprindžuku balsoja 13 no piecpadsmit pašvaldībā ievēlētajiem deputātiem. Pret balsoja divi deputāti no partijas “Latvijas Zaļā partija” – Gundars Bojārs un Raitis Kubuliņš. 

 • Ceturtdien, 22.jūnijā 8.00 – 13.00 un 13:45 līdz 15.00

  Piektdien, 23.jūnijā – brīvs

 • 21.jūnijā plkst.14:00 Ādažu Kultūras centra Ceriņu zālē notiks pirmā jaunā sasaukuma domes sēde, kurā tiks ievēlēts Ādažu novada domes priekšsēdētājs.

  2017.gada 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās Ādažu novada domē no partijas “Latvijas Reģionu Apvienība” ir ievēlēti deputāti: Māris Sprindžuks, Liāna Pumpure, Kerola Dāvidsone, Valērijs Bulāns, Kristīne Savicka, Jānis Beķers, Pēteris Pultraks, Edgars Verners, Pēteris Balzāns, Jānis Neilands, no partijas “Latvijas Zaļā partija” ievēlēti Gundars Bojārs un Raitis Kubuliņš, no partijas “Latvijas Zemnieku savienība” – Adrija Keiša un Edvīns Šēpers, bet no partijas “Saskaņa” – Karina Sprūde.

Page 1 of 1112345........10........11