a a a

Novads

 • Jau vairākus gadus Ādažu novadā ir viesojušās ceļojošā cirka trupas, priecējot galvenokārt gados jaunākos novada iedzīvotājus un viņu vecākus ar cirka mākslinieku un dzīvnieku atrakcijām. Izrādes vienmēr ir bijušas kupli apmeklētas un noritējušas bez starpgadījumiem. Arī šogad novada pašvaldība ir izsniegusi atļauju ceļojošā cirka izrādēm 19.

 • Kopš pagājušā gada rudens Siguldā aktīvi darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi reģionā.

  Siguldas biznesa inkubatorā šobrīd darbojas 27 jaunie un topošie uzņēmēji. 9 no tiem ir jau reģistrēti uzņēmumi, kas inkubatorā saņem arī finansiālu atbalstu – līdzfinansējuma veidā tiek segtas 50% izmaksas no iepriekš noteiktiem publiskā iepirkuma rezultātā iepirktiem pakalpojumiem.

 • Lai veiktu uzlabojumus atbilstoši projektā paredzētajām prasībām, līdz 18.augustam slēgta nobrauktuve no Gaujas ielas apļa uz Pirmās ielas (pie “Latvijas Pasts”). Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 • Eiropas Komisija ir izsludinājusi sabiedrisko apspriešanu, līdz 16.08.2017. aicinot visus ES pilsoņus (tajā skaitā Latvijas pilsoņus) izteikt aptaujā viedokļus par nepieciešamiem atvieglojumiem Eiropas Padomes un Parlamenta 16.02.2011. regulā (ES) nr.211/2011 par pilsoņu iniciatīvu. Publicēts CVK lapā https://www.cvk.lv/pub/public/31214.html sadaļā „Eiropas pilsoņu iniciatīvas”, (https://ec.europa.eu/info/consultations/public-consultation-european-citizens-initiative_lv).

 • Ādažu pašvaldības policijas darbinieki atkārtoti aicina Ādažu novada iedzīvotājus un viesus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un automašīnas stāvēšanas noteikumus. Tā kā vasara, brīvdienas un siltais laiks veicina atpūtu pie dabas, policija atgādina – arī piepilsētā darbojas ceļu satiksmes un automašīnu stāvēšanas noteikumi, tāpēc aicinām pievērst uzmanību ceļa zīmēm, lai nebojātu sev brīvdienas!

 • Lai palīdzētu bezpilota gaisa kuģu lietotājiem apzināties riskus un draudus, ko var radīt bezpilota gaisa kuģi un izvēlēties pareizo rīcību to lietošanā, VA “Civilās aviācijas aģentūra” ir sagatavojusi informatīvos materiālus ”Pilotē dronu droši un tiesiski”.
 • Paziņojums par Ādažu novada teritorijas plānojuma pilnveidotās redakcijas un vides pārskata projekta publiskās apspriešanas laikā saņemto priekšlikumu un institūciju atzinumu izskatīšanas sanāksmi

  2017. gada 14. augustā plkst.18.00 Ādažu novada pašvaldības administratīvās ēkas Ceriņu zālē, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, notiks Ādažu novada teritorijas plānojuma pilnveidotās redakcijas un Vides pārskata projekta publiskās apspriešanas laikā saņemto priekšlikumu un institūciju atzinumu izskatīšanas sanāksme.

 • DSC_0803

 • IMG_8955

Page 1 of 1212345........10........12