Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Novads

 • Atkritumu šķirošanas laukuma atklāšana

  No piektdienas, 31.marta, Ādažu novada iedzīvotājiem būs pieejams šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums. Laukums atrodas Ādažu novadā Kadagā, „Kadagas attīrīšanas ietaises”.
  Par šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma darbību rūpējas vides apsaimniekošanas uzņēmums “Eco Baltia vide”. Laukumā ikviens Ādažu novada iedzīvotājs var nodot nevajadzīgās elektroiekārtas, autoriepas (vienu komplektu vieglo automašīnu auto riepu gadā), papīru, kartonu, stikla pudeles un burkas, skārdenes, koka iepakojumu, lampas, spuldzes, baterijas un akumulatorus.

 • Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2017”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

 • Jau ceturto reizi Ādažu Mākslas un mūzikas skola organizē jauno komponistu konkursu “Skaņuraksti Ādažos”, kur savas komponēšanas prasmes atrāda jaunie dažādu Latvijas mūzikas skolas audzēkņi vecumā no 7-15 gadiem. Konkursa dalībnieki  mūzikas skolās apgūst kompozīciju vai kā citādi nodarbojas ar mūzikas jaunradi.

 • Kadagā pie daudzstāvu namiem nr.12 un nr.13 tiek mainīta automašīnu novietošanas kārtība. Turpmāk automašīnu novietošana būs atļauta tikai saskaņā ar Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra izsniegtajām atļaujām mājas iedzīvotājiem.
  Aicinam iedzīvotājus būt vērīgiem!

 • Biedrība “Gaujas Partnerība” 2017.gada 20.februārī izsludināja projektu iesniegumu pieņemšanas 2.kārtu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības (turpmāk SVVA) stratēģijas ieviešanai aktivitātēs 19.2.1.

 • Ilustratīvs foto. Autors: Ādažu fotogrāfu biedrība

  Enerģiskie, atraktīvie, radošie pedagogi un nometņu vadītāji! Tieši Jūs aicinām kļūt par novada bērnu ceļabiedriem vasarā, piedāvājot savas idejas un to realizāciju bērnu radošajās darbnīcās Ādažu novadā!
  Ādažu novada dome izsludina bērnu un jauniešu vasaras radošo darbnīcu programmu konkursu ar mērķi iegūt labākās programmas un to realizāciju, kas veicinātu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizētu veselīgu dzīvesveidu, attīstītu komunikācijas prasmes, radošumu un komandas darba iemaņas.

 • 29.aprīlī aicinām piedalīties tradicionālajā Ādažu krosa stafešu skrējienā apkārt Vējupei. Sacensību sākums plkst.11.00 Vējupes pludmalē. Skrējiens paredzēts 9 vecuma grupās. Komandas sastāvs – 5 dalībnieki. Skrējiena garums – 3040 m , kas sadalīti 5 etapos.

  1.etaps 600 m  Starts – Vējupes pludmalē līdz Attekas un Skolas ielas krustojumam.

 • Aicinām apmeklēt Ādažu novada domes rīkoto semināru, kas norisināsies 29.martā plkst. 10.00 Ādažu Kultūras centrā, Gaujas ielā 33 A, Vēstures un mākslas galerijas zālē.
  Semināra tēmas :

  1. Izmaiņas nodokļu sistēmā;
  2. Grāmatvedības atskaišu sagatavošana un iesniegšana elektroniski Valsts Ieņēmumu dienestā (VID);
  3. ES fonda līdzfinansējuma piesaiste, attīstot mazās lauku saimniecības, kuru apgrozījums ir no 2000 eiro  – 15000 eiro gadā.
 • 2017.gada 3.jūnijā notiks Pašvaldību vēlēšanas. Balsstiesīgie iedzīvotāji savās pasta kastēs jau sākuši saņemt paziņojumus par to, kurā vēlēšanu iecirknī jāierodas balsot. Ja tomēr balsstiesīgais nebūs saņēmis sev sūtīto paziņojumu, sava iecirkņa adresi būs iespējams uzzināt mājaslapā “www.pmlp.gov.lv”.

  Darbu sācis Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pašvaldību vēlēšanu uzziņu tālrunis 67049999.

 • Trešdien, 29.martā plkst.18:30, Gaujas ielā 16, Ādažos notiks pirmā vingrošanas nodarbība personām no 54 gadu vecuma. Nodarbības vadīs trenere, fizioterapeite Marika Gladkija. Nodarbību mērķis ir darbaspēju uzturēšana un organisma novecošanās aizkavēšana. Nodarbības noritēs ar zemu intensitāti. Tiks pielietoti vingrojumi sīkajām un vidējām muskuļu grupām – perifērās asinsrites uzlabošanai un vispārējā organisma tonizēšanai, kā arī muskuļu spēka un izturības palielināšanai.

Page 1 of 1012345........10........10