a a a

Novads

 • www.gaujassvetki.lv

  27. maijā, Ādažos notiks tradicionālie Gaujas svētki, kad visas dienas garumā būs iespējams baudīt plašu pasākumu programmu – pavasara tirgu, atrakcijas bērniem, sporta sacensības, svētku gājienu, koncertus, kā arī vēl nebijušu uguņošanas šovu.

  Jau no plkst. 9.00 ādažnieki un svētku viesi aicināti uz pavasara tirgu, kur būs iespējams iegādāties amatnieku darinājumus, dažādus lauku labumus, mājražojumus, rokdarbus un visu nepieciešamo dārza darbiem.

 • No rītdienas, 23.maija, pašvaldība uzsāks ielu apstrādi ar pretputekļu absorbentu ielās, kurās ir intensīvākā satiksme. Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām! Remontdarbu laikā Gaujas ielas izbūves uzņēmums veic ielas laistīšanu, lai mazinātu radītos putekļus. Tomēr līdz ar to, ka daudzi autovadītāji izvēlas remontdarbu vietas apbraukšanai citus, nevis ieteiktos apbraucamos ceļus, putekļu daudzums kļuvis intensīvāks.

 • Ja Tev patīk fotografēt un vēlies, lai Tavas fotogrāfijas pamana arī citi, aicinām piedalīties Ādažu novada domes rīkotajā fotokonkursā “Mans Ādažu novads”. Konkursā var piedalīties ikviens Ādažu novada iedzīvotājs, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālajām fotografēšanas iemaņām. Fotogrāfijām jāraksturo vietas, cilvēki, notikumi vai svētki Ādažu novadā. Dalībnieku pieteikumus un fotogrāfijas gaidīsim no 15.marta līdz 2.septembrim elektroniski, sūtot uz e-pastu: dome@adazi.lv ar norādi “Foto konkursam” līdz konkursa norises beigām.
 • Aicinām piedalīties! Nolikums ŠEIT.

 • Iestājpārbaudījumi Ādažu Mākslas un mūzikas skolā, kā arī dokumentu iesniegšana notiks 21. un 22. augustā. Laiks tiks precizēts, informācija būs pieejama Mākslas un mūzikas skolas mājas lapā www.adazumms.lv . Līdzi jāņem dzimšanas apliecība vai pase un jāaizpilda noteiktas formas iesniegums.

  Skolā tiks uzņemti audzēkņi profesionālās ievirzes izglītības programmās:

  • Mākslas nodaļā:  7 g.
 • SIA “Ekspress Ādaži”  no 15. maija līdz 29. maijam veic pasažieru anketēšanu, lai noskaidrotu viņu viedokli par sabiedriskā transporta piedāvātajiem pakalpojumu veidiem un servisu.

  “Ekspress Ādaži” maršrutos pasažieru anketēšana norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Kā liecina pagājušā gada aptaujas rezultāti, “Ekspress Ādaži” pasažieru aktivitāte bija ļoti liela, un iedzīvotāji aktīvi pauda viedokli, kādi maršruti un pakalpojumi būtu nepieciešami, lai padarītu pasažieriem braucienus EA autobusus ērtus un patīkamus, un tie būtu pieejami ikvienam Ādažu novada iedzīvotājam.

 • 2017. gada aprīlī uzsākta projekta „Accelerate SUNShINE” realizācija. Tas ir viens no trīs apstiprinātajiem projektiem Apvārsnis 2020 (Horizon 2020) pētniecības un inovācijas pamatprogrammā “EE-22-2016-2017 Projektu attīstības atbalsts”. Astoņi partneri projekta ietvaros izstrādās tehnisko un iepirkumu dokumentāciju, lai atvieglotu pašvaldībām publisko un daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas procesu, izmantojot energoefektivitātes pakalpojuma līgumu.

 • Lai izglītotu uzņēmējus un iedzīvotājus ugunsdrošības jautājumos un sniegtu iespēju apgūt uguns dzēšanas pamatprasmes, 17. maijā – Ugunsdzēsēju dienā, vadošais inspicēšanas, testēšanas, sertificēšanas, tehnisko konsultāciju un apmācību uzņēmums Inspecta Latvia sadarbībā ar Ādažu domi organizē bezmaksas praktiskās apmācības. To ietvaros pasākuma dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savas prasmes darbā ar ugunsdzēsības aparātu, kā arī saņemt ugunsdrošības ekspertu konsultācijas.

 •  

  Būsiet mīļi gaidīti skatīt izstādi no 10.maija līdz 4.jūnijam Ādažu bibliotēkas telpās.

   

   

 • Labklājības ministrija lūdz cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā par asistenta pakalpojuma atbilstību personu ar invaliditāti vajadzībām. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti kā izziņas materiāls, lai uzlabotu personu ar invaliditāti iespējas saņemt viņu vajadzībām piemērotu asistenta pakalpojumu.
  Anketu var aizpildīt gan paši cilvēki ar invaliditāti, gan viņu uzticības personas – ģimenes locekļi, radinieki, draugi vai citas uzticības personas, ja persona ar invaliditāti pati nevar aizpildīt anketu.

Page 1 of 912345........9