a a a

Uzņēmējdarbības jaunumi

 • Turpinot 2016. gadā uzsākto Ādažu novada domes iniciatīvu, š.g. 18.aprīlī tika izsludināts konkurss “Ādažu novada jauno uzņēmēju konkurss 2017”.
  Konkursa mērķis – veicināt jaunu uzņēmēju darbību Ādažu novadā, sekmējot darbavietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu piedāvājumu.
  Projektus Konkursā var iesniegt fiziska persona, kas uzvaras gadījumā reģistrēsies kā saimnieciskās darbības veicējs vai komersants.

 • 20.aprīlī no plkst 11:00 – 14:00 Ādažos, Gaujas ielā 16,  2. stāva zālē varēs iesniegt pieteikumus uz Vienoto platību maksājumu elektroniski  ar Lauku Atbalsta dienesta speciālistu līdzdalību.

  Papildus informācija pa tālr.27746506, 26403177,  Vallija

 • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators sadarbībā ar Siguldas novada domi aicina topošos un esošos uzņēmējus uz semināru “Fokuss nākotnē – biznesa attīstības tendences”.
  Pasākums norisināsies š.g. 20. aprīlī no plkst. 13.30 līdz 17.30 Siguldas slimnīcas administratīvā korpusa 2.

 • Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2017”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

 • Aicinām apmeklēt Ādažu novada domes rīkoto semināru, kas norisināsies 29.martā plkst. 10.00 Ādažu Kultūras centrā, Gaujas ielā 33 A, Vēstures un mākslas galerijas zālē.
  Semināra tēmas :

  1. Izmaiņas nodokļu sistēmā;
  2. Grāmatvedības atskaišu sagatavošana un iesniegšana elektroniski Valsts Ieņēmumu dienestā (VID);
  3. ES fonda līdzfinansējuma piesaiste, attīstot mazās lauku saimniecības, kuru apgrozījums ir no 2000 eiro  – 15000 eiro gadā.
Page 1 of 212