Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Uzņēmējdarbības jaunumi

 • Aicinām apmeklēt Ādažu novada domes rīkoto semināru, kas norisināsies 29.martā plkst. 10.00 Ādažu Kultūras centrā, Gaujas ielā 33 A, Vēstures un mākslas galerijas zālē.
  Semināra tēmas :

  1. Izmaiņas nodokļu sistēmā;
  2. Grāmatvedības atskaišu sagatavošana un iesniegšana elektroniski Valsts Ieņēmumu dienestā (VID);
  3. ES fonda līdzfinansējuma piesaiste, attīstot mazās lauku saimniecības, kuru apgrozījums ir no 2000 eiro  – 15000 eiro gadā.
 • Tikšanās norisināsies š.g. 7. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00 Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Gaujas ielā 33A, Ādažos.

  Siguldas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Gundega Vanaga-Janberga informēs par Biznesa inkubatora sniegtajām iespējām, pakalpojumiem un atbalstu uzņēmējiem.

  Atgādinām, ka 2016. gada 1.

 • 8.februārī Siguldā, Pils ielā 16 ar svinīgu pasākumu tika atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.
  Pasākuma laikā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī citiem interesentiem bija iespēja uzzināt biznesa inkubatora darbības pamatprincipus, apskatīt tā telpas, iepazīties ar biznesa inkubatora sadarbības partneriem, kā arī iegūt informāciju par LIAA biznesa inkubatora attīstības plāniem Siguldā un tā darbības teritorijā – Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Garkalnes, Ādažu, Carnikavas, Saulkrastu, Sējas, Krimuldas, Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novados.

 • autostāvvieta_4

  Jaunums Ādažu centra iedzīvotājiem un viesiem! Lai auto vienmēr būtu vietā un nav jāmeklē novietošanas iespējas pārpildītā pagalmā, kā arī atrastos drošībā jebkurā diennakts stundā, turpmāk šādu iespēju piedāvās apsargāta maksas auto stāvvieta Pirmajā ielā 38a. Stāvvieta darbu sāks pirmdien, 6.februārī un par īpašu drošību rūpēsies laukumā uzstādītās video novērošanas kameras.

 • seminārs

  Labklājības ministrija no 2017. gada 20. janvāra līdz 3. februārim organizē reģionālos seminārus par sociālo uzņēmumu veidošanas iespējām un atbalsta saņemšanas nosacījumiem topošiem sociālajiem uzņēmējiem.

  Semināri tiek organizēti sadarbībā ar AS attīstības finanšu institūcija „Altum” pārstāvjiem. Semināros aicināti piedalīties esošie un topošie ar sociālās uzņēmējdarbības jomu saistītie uzņēmēji, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvji, kas vēlas padziļināt izpratni par saimnieciskās darbības veidu, kas vērsts uz sociālu problēmu risināšanu, ilgtermiņā sniedzot labumu sabiedrībai.

Page 1 of 212