a a a

Sporta jaunumi

 • 22. septembrī Ādažu vidusskolā tāpat kā visā Latvijā notika Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā “Olimpiskā diena 2017”. Šajā gadā «Olimpiskās dienas 2017» devīze bija «sporto svaigā gaisā!»  Skolēni devās pārgājienos, izbraukumos ar velosipēdiem, ekskursijās vai piedalījās skolas rīkotajās sporta aktivitātēs brīvā dabā, bērnudārznieki vingroja un piedalījās citās aizraujošās sportiskās aktivitātēs.

 •  

  Diena bez auto

  Noslēdzot Eiropas Mobilitātes nedēļu, šorīt akcijas “Diena bez auto” ietvaros Ādažu centrā īpaši tika sveicināti kājāmgājēji un velo braucēji. Eiropas Mobilitātes nedēļas mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, mudināt pārvietoties ar velosipēdu un kājām, tādējādi uzlabojot dzīves un apkārtējās vides kvalitāti.


 • Foto – Pilsēta cilvēkiem.lv

  Aicinām visus Ādažu novada iedzīvotājus, kam ir tāda iespēja, rīt, 22.septembrī, piedalīties akcijā “Diena bez auto” un uz skolu, darbu, kā arī citās gaitās doties, neizmantojot automobili.

  Mobilitātes nedēļu jau ievadīja biedrības “Ādaži Velo” organizētais velo pārgājiens Ādaži – Garkalne, visu nedēļu norisinās pasākumi skolā skolēniem, savukārt rīt no plkst.7.15 līdz 9.30 Gaujas ielā pie Gaujas 16 notiks velobraucēju un kājām gājēju rīta sveicināšana ar siltu kafiju un tēju, jaunāko klašu skolēniem un bērnu dārza apmeklētājiem Gaujas ielas 16 piebraucamajā aplī būs iespēja izspēlēt drošības spēli kopā ar Rīgas pašvaldības policiju.

 • Sestdien, 16. Septembrī, Ādažu sporta centrā norisinājās Ādažu kausa izcīņa basketbolā, kurā piedalījās mājienieki Emerald/Zalaris, Semper Virilis, Leprikoni, Riga Crew,  Eastball un SK ,,Lielvārde” komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās, katrā pa trīs.

  A grupā vislabāk veicās SK ,,Lielvārde”  komandai, kura abās apakšgrupas spēlēs izcīnīja uzvaras, pārspējot  Semper Virilis komandu ar 38:25 un Eastball ar 40:24, kas ļāva izcīnīt pirmo vietu A grupā.

 • Arī šogad turpinām tradīciju un Latvijas Valsts svētku pasākuma laikā godināsim novadniekus, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums, iedvesmo citus vai ik dienas veic mazos varoņdarbus, kas kādam citam ir milzu palīdzība grūtā brīdī. Palīdzi pamanīt mums tādus brīnišķīgus cilvēkus un kopā pateiksim viņiem PALDIES!

Page 1 of 512345