a a a

Sporta jaunumi

 • Slidošanas prieks turpinās! Rīt, 10.februārī, no plkst.10.00 slidotājiem atvērta lielā dabīgā ledus slidotava pie Ādažu vidusskolas, tāpat būs pieejama arī slidu noma. Paldies brīvprātīgajiem palīgiem un karavīriem, kas palīdzēja uzliet ledu! Tiekamies slidotavā!

 • Ceturtdien, 8.februārī, notiks ledus liešana Ādažu lielajā slidotavā pie vidusskolas! Aicinām brīvprātīgos palīgus uz ledus liešanas talku ceturtdien no plkst.17.00. Visvairāk palīgi nepieciešami naktī, laikā no plkst. 00.00 līdz 05.00. Lai visi palīgi neatnāktu vienā laikā un citā laikā palīgu pietrūktu, darbs tiks dalīts posmos.


 • Foto: Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

  Piedaloties septiņu novadu komandām, Mālpilī aizvadīts Pierīgas novadu sporta spēļu šaha turnīrs. Šoreiz meistarīgākie izrādījās Ādažu šahisti, kuri aiz sevis atstāja pēdējo divu gadu Pierīgas čempionus – Inčukalna un Mālpils komandas.

  Turnīrā Mālpilī Pierīgas novadu komandas sacentās katra ar katru.

 • Visi uz slidām! Šodien plkst.13.00 slidošanai vērsies dabīgā ledus slidotava Ādažu vidusskolas stadionā. Paldies visiem, kas iesaistījās un līdzdarbojās ledus liešanā un palīdzēja tapt lielākajam brīvdabas slidotavas aplim Latvijā! Tāpat joprojām jebkuros laikapstākļos pieejama arī Burusports Ādaži sintētiskā ledus slidotava, kā arī slidu noma:
 • Aicinām palīgus sestdien no plkst.19.00 pievienoties ledus uzliešanas talkai Ādažu lielajā slidotavā pie Ādažu vidusskolas. Līdzi, kā vienmēr – silts apģērbs, karsta tēja un vēlme palīdzēt. Visvairāk palīgi nepieciešami naktī, laikā no plkst. 00.00  līdz 05.00.

  Par slidošanas iespējām ziņosim!

   

  Plašāk par ledus liešanas norisi ŠEIT.

Page 1 of 3123