Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Pašvaldības jaunumi

 • Publiskās apspriešanas sanāksme par uzņēmēja būvniecības ieceri – tirdzniecības pasāžas paviljoniem Gaujas ielā 4 notiks 20. februārī plkst. 17.00. Ādažu novada būvvaldē Gaujas ielā 33 A, Ādaži, Ādažu novadā.

  Aicinām izteikt viedokli un piedalīties publiskajā apspriešanā par plānoto būvniecību Gaujas ielā 4, Ādažos – tirdzniecības pasāžas paviljoniem.

 • Ilze Filipova_celiņš ar dobēm

  Šobrīd notiek inženierkomunikāciju izbūve Gaujas ielas posmā no Attekas līdz veikalam “Maxima”. Marta vidū sāksies ielas bruģēšana un gājēju un veloceliņa izbūve, pēc tam – teritorijas labiekārtošana. Lai iela būtu vizuāli pievilcīga visos gadalaikos, sakopsim esošo koku vainagus, kā arī stādīsim jaunus kokus – 18 sarkanos ozolus, 7 purva ozolus, kas papildinās to ozolu skaitu, kas jau bagātīgi aug Ādažu apkārtnē.

 • Sakarā ar būvniecības darbiem Gaujas ielā 2017.gada 22.februārī tiks pārtraukta ūdens padeve Ādažu ciemā, Ādažu novadā no plkst.23.00 līdz 05.00. Pēc ūdens padeves iespējams tā saduļķojums. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 • Ādažu novada domes Vēlēšanu komisijas kandidāti var pieteikt savu kandidatūru darbam Vēlēšanu komisijā līdz šā gada 20. februārim, pieteikumus iesniedzot VPV Klientu apkalpošanas centrā.
  Atbilstoši Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 7.panta prasībām, tiesības izvirzīt un pieteikt kandidātus, ir:
  •    reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām;
  •    katram attiecīgās domes deputātam;
  •    ne mazāk kā 10 balsstiesīgiem Latvijas pilsoņiem (vēlētāju grupai).

 • DSC_0367

  Šodien, 2. februārī, ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita viesojās Ādažu novadā, apmeklējot Ādažu novada domi, Ādažu Vēstures un mākslas galeriju, Ādažu vidusskolu, kā arī lidmašīnu ražotni SIA “Pelegrin”.

  Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks un izpilddirektors Guntis Porietis ASV vēstnieci iepazīstināja ar novada aktualitātēm un dažādiem ar novada izaugsmi un attīstību saistītiem jautājumiem, Ādažu Vēstures un mākslas galerijas vadītāja Elita Pētersone pastāstīja par novada vēsturi.

Page 1 of 3123