a a a

Pašvaldības jaunumi

  • Aicinām piedalīties! Nolikums ŠEIT.

  • No rītdienas, 23.maija, pašvaldība uzsāks ielu apstrādi ar pretputekļu absorbentu ielās, kurās ir intensīvākā satiksme. Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām! Remontdarbu laikā Gaujas ielas izbūves uzņēmums veic ielas laistīšanu, lai mazinātu radītos putekļus. Tomēr līdz ar to, ka daudzi autovadītāji izvēlas remontdarbu vietas apbraukšanai citus, nevis ieteiktos apbraucamos ceļus, putekļu daudzums kļuvis intensīvāks.

  • Piedaloties “Zaļā josta” ikgadējā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, skolēniem no visas Latvijas 2016./2017. mācību gadā izdevies savākt vairāk nekā 34,4 tonnas izlietotu bateriju, kas nogādātas pārstrādei. Starp skolām trešie čaklākie bijuši Ādažu vidusskolas audzēkņi.

    Šajā mācību gadā konkurss norisinājās jau vienpadsmito reizi, vides pasargāšanai no bīstamo atkritumu piesārņojuma apvienojot vairāk nekā 74 tūkstošus bērnu no 317 mācību iestādēm.

  • Dūņezerā tika ielaisti 27900  un Lilastes ezerā 17300  stikla zušu mazuļi! Atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam Nr. 684 “Par Zivju resursu mākslīgās atražošanas plānu 2017.-2020. gadam”, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR” veica stikla zušu ielaišanu Vidzemes un Zemgales upēs un ezeros ar mērķi papildināt zušu krājumu Latvijas ūdeņos un veicināt resursu ilgtspējīgu izmantošanu.

  • Atgādinām, ka sācies ugunsnedrošais periods Latvijas mežos. 2016.gada 19.aprīļa Ministra kabineta noteikumi Nr.238 “Ugunsdrošības noteikumu” 412.punkts vēsta, ka ugunsnedrošais periods sācies ar šā gada 1.maiju.

    Ugunsnedrošajā periodā, uzturoties mežā, visiem iedzīvotājiem ir jāievēro ugunsdrošības prasības. Lai mazinātu meža ugunsgrēku izcelšanās iespējas, ir noteikti daži aizliegumi un ierobežojumi, par kuru neievērošanu var piemērot administratīvo, civiltiesisko sodu un arī kriminālatbildību.

Page 1 of 212