a a a

Pašvaldības jaunumi

 • No šodienas var iepazīties ar jauno autobusu maršrutu kustības sarakstu. Saraksts apskatāms “Ekspress-Ādaži” mājaslapā ŠEIT.

  Jautājumu gadījumos par SIA “Ekspress-Ādaži” maršrutu kustību sarakstiem, pasažieri var zvanīt uz informatīvo tālruni 67113322.

  Kā informējām iepriekš, no 1.augusta SIA “Ekspress-Ādaži” maršrutos tiks mainīti autobusu atiešanas laiki!

 • Sākot ar 2017. gada 1. jūliju, Zaļais publiskais iepirkums obligāti jāpiemēro noteiktām preču un pakalpojumu grupām  –  biroja papīram, drukas iekārtām, datortehnikai, ēdināšanas pakalpojumiem, tīrīšanas līdzekļiem, iekštelpu un ielu apgaismojumam, kā arī satiksmes signāliem. To paredz Ministru Kabineta noteikumi par Zaļo publisko iepirkumu.

 • Lauku Atbalsta dienests aicina pieteikties atbalsta programmai “Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā”. Pieteikšanās termiņš no 1.līdz 31.augustam.
  Atbalsta mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

 • No trešdienas, 26. jūlija, satiksmei tiks atvērts Gaujas ielas pārbūvētais posms, bet sabiedriskā autobusa maršruts ar esošajām pieturvietām pagaidām paliek nemainīgs.

 • 20.jūlijā Pierīgas pašvaldību apvienības (PPA) pārstāvji tikās pirmo reizi pēc jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām, iezīmējot svarīgākos problēmjautājumus, ko apvienība vēlas risināt nākamajā četrgadē – nepietiekamais skolu un bērnudārzu skaits Pierīgā, sabiedriskais transports, meliorācija apdzīvotās vietās, ceļu uzturēšana, pašvaldību finanšu izlīdzināšana.

  “Galvenais izaicinājums, ar ko Pierīgai būs jāsaskaras tuvākajos gados, – rast risinājumu arvien pieaugošajam skolēnu un bērnudārza audzēkņu skaitam, jo telpu trūkums ir teju visās Pierīgas pašvaldībās, tāpēc ir nepieciešams būvēt jaunas ēkas vai piebūves.

Page 1 of 712345........7