a a a

Pašvaldības jaunumi

 • 17. novembrī 8.00 – 13.00
  20. novembrī – brīvs

 • Kā rakstījām iepriekš, 62 cilvēkiem – bērniem un pieaugušajiem – būtu nepieciešams rehabilitācijas un dienas centrs. Bērni ar funkcionālās attīstības traucējumiem  Ādažu novadā kopā  ir 34, bet pieaugušie ar garīgās jeb intelektuālās attīstības traucējumiem, kuriem būtu aktuāla uzturēšanās šādā dienas centrā, šobrīd ir 28. 

 • Ādažu pašvaldības policija īstenojusi projektu „Zivju resursu aizsardzības pasākumi Ādažu novada ūdenstilpēs”. Projekta ietvaros tika iegādāta ehalote.

  Lai nodrošinātu zivju resursu aizsardzības pasākumus Ādažu novada ūdenstilpēs, šī gada novembrī ar Zivju fonda finansiālu atbalstu Ādažu novada dome iegādājās aprīkojumu un nodeva to pašvaldības policijai, kura veic nelikumīgas makšķerēšanas apkarošanas reidus.

 • Kadagas bērnudārzā ir brīvas vietas 2011.,  2012. un 2013. gadā dzimušo bērnu grupiņās. Galvenais noteikums – bērnam un vienam no  bērna vecākiem jābūt deklarētiem Ādažu novada administratīvajā teritorijā un jābūt reģistrētam pašvaldības bērnudārzu rindā. Interesentus lūdzam pieteikties pie iestādes vadītājas Irēnas Kuzņecovas (tālrunis 67511520, e-pasts:  piimezaveji@adazi.lv).

 • IMG_6875

  Kā noslēdzošā aktivitāte visām iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Sabiedrība ar dvēseli” 2017.gada projektu grupām bija konkursa noslēguma pasākums, kas notika 25.oktobrī. Ādažu Vēstures un mākslas galerijā nepiespiestā gaisotnē visas klātesošās projektu grupas viena otrai prezentēja savu projektu – tā ieceri, īstenošanas procesu, rezultātus un atziņas, kā arī klausījās, kā ar projekta īstenošanu bija veicies pārējiem.

Page 1 of 3123