a a a

Jaunumi novadā

 • No šodienas var iepazīties ar jauno autobusu maršrutu kustības sarakstu. Saraksts apskatāms “Ekspress-Ādaži” mājaslapā ŠEIT.

  Jautājumu gadījumos par SIA “Ekspress-Ādaži” maršrutu kustību sarakstiem, pasažieri var zvanīt uz informatīvo tālruni 67113322.

  Kā informējām iepriekš, no 1.augusta SIA “Ekspress-Ādaži” maršrutos tiks mainīti autobusu atiešanas laiki!

 • Lauku Atbalsta dienests aicina pieteikties atbalsta programmai “Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā”. Pieteikšanās termiņš no 1.līdz 31.augustam.
  Atbalsta mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

 • No trešdienas, 26. jūlija, satiksmei tiks atvērts Gaujas ielas pārbūvētais posms, bet sabiedriskā autobusa maršruts ar esošajām pieturvietām pagaidām paliek nemainīgs.

 • Biedrība “Garkalnes Olimpiskais centrs” jau trešo gadu  Ādažu novada Garkalnes ciemā organizē Garkalnes sporta festivālu. Festivālu biedrība organizē Ādažu novada domes atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām “Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros.

  Festivāla programmā – mini futbols, pludmales volejbols, tautas crossfit (spēka vingrojumi individuālā disciplīnā), zumba, šaušana mērķī, bērnu mini futbols, ģimenes volejbols, Kanikross jeb skriešana kopā ar suni, dažādas sporta aktivitātes bērniem visas dienas garumā, atrakcijas un olimpiskais pikniks dabā ģitārmūzikas pavadījumā. 

 • Saules staru un brīnišķīga laika lutināti, Ādažu novada iedzīvotāji 22. jūlijā Vējupes pludmalē svinēja pludmales svētkus. Visjaunākā paaudze varēja priecāties putu ballītē, celt smilšu pilis Vējupes pludmalē, izbaudīt jautrību piepūšamajās atrakcijās, spēlēt ķegļus un vizināties ar kvadracikliem speciāli izveidotā bērnu trasē, kā arī apgūt ritma izjūtu Andžeja Grauda bungu skolā.

Page 1 of 2112345........1020........21