a a a

Jaunumi novadā

 • Ādažu poliklīnikā 22.janvārī darbu uzsāks sāls istaba – Haloterapija. Apmeklētāji tiks gaidīti no plkst. 10:20 – 19:20 ik stundu, katra seansa ilgums 40 min.
  Cena vienam sāls istabas apmeklējumam (40min) – 4.20 €

  Sāls terapijas laikā attīroties organismam, ļoti labi atjaunojas aizsargšūnas.

 • Tāpat kā citus gadus janvārī, arī šodien koši kurējās barikāžu atceres ugunskurs pie Ādažu vidusskolas, raisot atmiņas tiem, kas, aizstāvot Latviju, piedalījās barikādēs, pieminot tos, kas vairs nav starp mums un ar savu stāstu palīdzot skolēniem saprast, cik daudz var sasniegt, ja kaut kam ļoti tic un to aizstāv.

 • Sākoties jaunam gadam katrs no mums izvirza sev jaunus mērķus. Daudziem tas ir saistīts ar apņemšanos dzīvot veselīgāk – vairāk sportot, veselīgāk ēst, parūpēties par savu veselību. Arī 2018.gadā Veselības projekta ietvaros novada iedzīvotājiem tiks piedāvāts piedalīties bezmaksas veselīga dzīvesveida aktivitātēs un pasākumus.

 • Sabiedriskā transporta tuvums – izšķirošs. Domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks sanāksmē ar iedzīvotājiem skaidro, ka Dienas centra klientiem būtisks ir sabiedriskā transporta tuvums.

  Ādažu novada dome (turpmāk – dome) šā gada 8.janvārī saņēma domes deputātes iesniegumu par rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionāla rakstura traucējumiem un dienas aprūpes centra pieaugušajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (turpmāk – Dienas centrs) īstenošanas vietas pārcelšanu no Attekas ielas 39, Ādažos, uz teritoriju pie Gaujas – Gaujas ielā 25B, Ādažos, tajā skaitā 723 iedzīvotāju parakstus, kas pievienoti deputātes iesniegumam saistībā ar Dienas centra veidošanu Gaujas ielā 25 B, Ādažos.

 • Lai palielinātu drošību uz ceļiem, pie Draudzības ielas apļa un gājēju pārvada tiks uzstādīta zīme “519” apdzīvotas vietas sākums. Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un ievērot braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa zīmēm!

Page 1 of 1912345........10........19