a a a

 • No šodienas var iepazīties ar jauno autobusu maršrutu kustības sarakstu. Saraksts apskatāms “Ekspress-Ādaži” mājaslapā ŠEIT.

  Jautājumu gadījumos par SIA “Ekspress-Ādaži” maršrutu kustību sarakstiem, pasažieri var zvanīt uz informatīvo tālruni 67113322.

  Kā informējām iepriekš, no 1.augusta SIA “Ekspress-Ādaži” maršrutos tiks mainīti autobusu atiešanas laiki!

 • Sākot ar 2017. gada 1. jūliju, Zaļais publiskais iepirkums obligāti jāpiemēro noteiktām preču un pakalpojumu grupām  –  biroja papīram, drukas iekārtām, datortehnikai, ēdināšanas pakalpojumiem, tīrīšanas līdzekļiem, iekštelpu un ielu apgaismojumam, kā arī satiksmes signāliem. To paredz Ministru Kabineta noteikumi par Zaļo publisko iepirkumu.

 • Lauku Atbalsta dienests aicina pieteikties atbalsta programmai “Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā”. Pieteikšanās termiņš no 1.līdz 31.augustam.
  Atbalsta mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

 • No trešdienas, 26. jūlija, satiksmei tiks atvērts Gaujas ielas pārbūvētais posms, bet sabiedriskā autobusa maršruts ar esošajām pieturvietām pagaidām paliek nemainīgs.

 • Biedrība “Garkalnes Olimpiskais centrs” jau trešo gadu  Ādažu novada Garkalnes ciemā organizē Garkalnes sporta festivālu. Festivālu biedrība organizē Ādažu novada domes atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām “Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros.

  Festivāla programmā – mini futbols, pludmales volejbols, tautas crossfit (spēka vingrojumi individuālā disciplīnā), zumba, šaušana mērķī, bērnu mini futbols, ģimenes volejbols, Kanikross jeb skriešana kopā ar suni, dažādas sporta aktivitātes bērniem visas dienas garumā, atrakcijas un olimpiskais pikniks dabā ģitārmūzikas pavadījumā. 

 • 20.jūlijā Pierīgas pašvaldību apvienības (PPA) pārstāvji tikās pirmo reizi pēc jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām, iezīmējot svarīgākos problēmjautājumus, ko apvienība vēlas risināt nākamajā četrgadē – nepietiekamais skolu un bērnudārzu skaits Pierīgā, sabiedriskais transports, meliorācija apdzīvotās vietās, ceļu uzturēšana, pašvaldību finanšu izlīdzināšana.

  “Galvenais izaicinājums, ar ko Pierīgai būs jāsaskaras tuvākajos gados, – rast risinājumu arvien pieaugošajam skolēnu un bērnudārza audzēkņu skaitam, jo telpu trūkums ir teju visās Pierīgas pašvaldībās, tāpēc ir nepieciešams būvēt jaunas ēkas vai piebūves.

 • Saules staru un brīnišķīga laika lutināti, Ādažu novada iedzīvotāji 22. jūlijā Vējupes pludmalē svinēja pludmales svētkus. Visjaunākā paaudze varēja priecāties putu ballītē, celt smilšu pilis Vējupes pludmalē, izbaudīt jautrību piepūšamajās atrakcijās, spēlēt ķegļus un vizināties ar kvadracikliem speciāli izveidotā bērnu trasē, kā arī apgūt ritma izjūtu Andžeja Grauda bungu skolā.

 • Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2017. gada 26. jūnija līdz 2017. gada 24. jūlijam.

  Ar teritorijas plānojuma pilnveidoto redakciju un Vides pārskata projektu var iepazīties Ādažu novada Būvvaldē Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, katru darba dienu Būvvaldes darba laikā. Elektroniskajā vidē ar teritorijas plānojuma pilnveidoto redakciju un Vides pārskata projektu var iepazīties sadaļā Būvniecība/Teritorijas plānojums un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portālā Geolatvija.lv.

 • Gaidāmas būtiskas izmaiņas Ādažu novada maršrutos; atklāti papildu reisi un mainīts autobusu izbraukšanas laiks

  Aptuveni pusagdu ilgā laika periodā tika izvērtēts SIA Ekspress Ādaži apkalpotais maršrutu tīkls, lai padarītu to pasažieriem pieejamāku un ērtāku. Tādējādi no 2017. gada 1. augusta sešos maršrutos Ādažu novadā tiks veiktas izmaiņas, samazinot reisu kursēšanas intervālu dienas noslogotākajās stundās, kā arī palielināt reisu skaitu, tos apkalpojot arī ar M2 klases minibusiem jeb autobusiem, kuros ir 20 sēdvietu.

 • Ādažu novada dome 14.jūlijā veica peldvietu analīzes Vējupē un Lielā Baltezera peldvietā, kur visās atļauts peldēties. Detalizēta informācija par katru peldvietu novadā atrodama ŠEIT.  Peldvietās zilaļģes netika konstatētas.

   

Page 1 of 1512345........10........15