a a a

 • Valsts svētku sarīkojums Ādažos

  Ik gadu ādažnieki Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā  pulcējas, lai svinīgā gaisotnē atskatītos uz aizvadīto gadu, paveiktajiem darbiem, iegūto pieredzi un kopīgi no sirds priecātos. Kopīgi priecātos par ikvienu labu darbu, kas darīts nesavtīgi, no visas sirds un ar mīlestību, godinātu cilvēkus, kas pelnījuši, ka viņiem pasaka lielu paldies!

 • Koncertā K. Monteverdi koncerta programma izcilā Itāļu komponista 450.g jubileja piemiņai. Koncerta divās daļās – Mesa četrām balsīm un divi lieli fragmenti no komponista Sestās Madrigalu Grāmatas.

  Baha festivāla koris pirmo reizi koncertēs ārpus Rīgas, skaistajā Baltezera baznīcā.

  PAR RĪGAS BAHA FESTIVĀLA KORI: 2016.

 • Ādažu novada pašvaldība efektīvākai komunikācijai ar iedzīvotājiem ievieš jaunu, mūsdienīgu rīku – bezmaksas aplikāciju Mobio viedtālrunī vai planšetdatorā un piedāvā iedzīvotājiem aktīvi iesaistīties novada uzlabošanā, ar aplikācijas palīdzību ziņojot par problēmjautājumiem novadā. Nolūzis koks, ielu apgaismojuma traucējumi, nelegāla izgāztuve, nepareizi novietota automašīna, netīrīts ceļš, sabiedriskās kārtības pārkāpumi vai nodarīts kaitējums apkārtējai videi – fiksē notikušo, nofotografējot, informē pašvaldību un seko līdzi risinājumam turpat mobilajā aplikācijā!

 • 17. novembrī 8.00 – 13.00
  20. novembrī – brīvs

 • Kā rakstījām iepriekš, 62 cilvēkiem – bērniem un pieaugušajiem – būtu nepieciešams rehabilitācijas un dienas centrs. Bērni ar funkcionālās attīstības traucējumiem  Ādažu novadā kopā  ir 34, bet pieaugušie ar garīgās jeb intelektuālās attīstības traucējumiem, kuriem būtu aktuāla uzturēšanās šādā dienas centrā, šobrīd ir 28. 

 • Ādažu pašvaldības policija īstenojusi projektu „Zivju resursu aizsardzības pasākumi Ādažu novada ūdenstilpēs”. Projekta ietvaros tika iegādāta ehalote.

  Lai nodrošinātu zivju resursu aizsardzības pasākumus Ādažu novada ūdenstilpēs, šī gada novembrī ar Zivju fonda finansiālu atbalstu Ādažu novada dome iegādājās aprīkojumu un nodeva to pašvaldības policijai, kura veic nelikumīgas makšķerēšanas apkarošanas reidus.

 • 16. novembrī laika posmā no plkst.10:30 līdz 13:30 novada teritorijā paredzētas skriešanas sacensības, kurās piedalīsies karavīri formas tērpā, ar ekipējumu un ieročiem. Netiks lietota nekāda veida munīcija. Skriešanas trases viens posms skars Vecštāles ceļu, Kadagas un Mežaparka ceļa daļas. Trasē pirms sacensību dalībniekiem pa priekšu brauks kājnieku kaujas mašīna, kuru pavadīs NBS Militārās policijas ekipāža.

 • Latvijas Biznesa savienības iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu” ietvaros šogad Mazā biznesa diena notiek 18. novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas gadskārtā.
 • Ādažu novada dome 21.novembrī izskatīs jautājumu par atkritumu apsaimniekošanas tarifa paaugstināšanu saistībā ar Dabas resursu nodokļu likmes paaugstināšanu. Paredzēts, ka no 2018.gada 1.janvāra sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa Ādažu novadā būs 6,83 EUR par 1 m3 bez PVN (pašreizējā maksa 6.40 EUR + 0.43 EUR pieaugums).

Page 1 of 1512345........10........15