a a a

 • Sakarā ar to, ka no 27.septembra līdz 9.oktorim notiek betonēšanas darbi Iļķenes ceļa iebrauktuvei uz NBS autoparku, Iļķenes ceļa posms no Mežaparka līdz Kadagas ceļam būs slēgts, apbraukšana pa Mežaparka un Kadagas ceļiem. Atvainojamies par pagaidu neērtībām!

 • Tiekoties Ādažu novada domes, Valsts SIA „Autotransporta direkcija” Rīgas plānošanas reģiona un pārvadātāja SIA “Ekspress Ādaži” pārstāvjiem,  tika izskatīti no iedzīvotājiem saņemtie iesniegumi ar ierosinājumiem un priekšlikumiem turpmākai sabiedriskā transporta uzlabošanai.

 • Ādažu novada dome sadarbībā ar Garkalnes novada domi īsteno projektu “Zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumu izstrāde Lielajam Baltezeram”. Noteikumu izstrādāšanai veikta kontrolzveju Lielā Baltezera zivju resursu izpētei. Noteikumus izstrādā nodibinājuma “Vides risinājumu institūts” pētnieki.

  Lai prezentētu pētījuma rezultātus, ieteicamās darbības zivju resursu saglabāšanai un uzlabošanai, kā arī saskaņotu noteikumu saturu Ādažu Kultūras centrā Vēstures un mākslas galerijā 2.oktobrī plkst.

 • Saulainiem rudens atvasaras mirkļiem daudz jaunu, izzinošu grāmatu gan lieliem, gan mazākiem lasītājiem!

 • 1.vietas ieguvēja – fotogrāfija “Ziema. Atspulgs”, foto Elita Survilo

  Ādažu novada domes rīkotajā fotokonkursā “Mans Ādažu novads” noskaidroti uzvarētāji. Pirmo vietu iegūst fotogrāfija “Ziema. Atspulgs”, autore – Elita Survilo, 2. vietu saņem fotogrāfija “Tauriņš”, autors Jevgenijs Šuļins un 3. vietas ieguvēja ir fotogrāfija “Saullēkts miežu jūrā”, autore Ginta Podziņa.

 • 22. septembrī Ādažu vidusskolā tāpat kā visā Latvijā notika Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā “Olimpiskā diena 2017”. Šajā gadā «Olimpiskās dienas 2017» devīze bija «sporto svaigā gaisā!»  Skolēni devās pārgājienos, izbraukumos ar velosipēdiem, ekskursijās vai piedalījās skolas rīkotajās sporta aktivitātēs brīvā dabā, bērnudārznieki vingroja un piedalījās citās aizraujošās sportiskās aktivitātēs.

 •  

  Diena bez auto

  Noslēdzot Eiropas Mobilitātes nedēļu, šorīt akcijas “Diena bez auto” ietvaros Ādažu centrā īpaši tika sveicināti kājāmgājēji un velo braucēji. Eiropas Mobilitātes nedēļas mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, mudināt pārvietoties ar velosipēdu un kājām, tādējādi uzlabojot dzīves un apkārtējās vides kvalitāti.


 • Foto – Pilsēta cilvēkiem.lv

  Aicinām visus Ādažu novada iedzīvotājus, kam ir tāda iespēja, rīt, 22.septembrī, piedalīties akcijā “Diena bez auto” un uz skolu, darbu, kā arī citās gaitās doties, neizmantojot automobili.

  Mobilitātes nedēļu jau ievadīja biedrības “Ādaži Velo” organizētais velo pārgājiens Ādaži – Garkalne, visu nedēļu norisinās pasākumi skolā skolēniem, savukārt rīt no plkst.7.15 līdz 9.30 Gaujas ielā pie Gaujas 16 notiks velobraucēju un kājām gājēju rīta sveicināšana ar siltu kafiju un tēju, jaunāko klašu skolēniem un bērnu dārza apmeklētājiem Gaujas ielas 16 piebraucamajā aplī būs iespēja izspēlēt drošības spēli kopā ar Rīgas pašvaldības policiju.

 • Ādažu novada dome izsludina konkursu par tiesībām nomāt daļu no Ādažu novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma “Vējpriedes”, Ādaži, Ādažu novads, kadastra Nr. 8044 008 0203. Iznomāta tiek zemesgabala daļa aptuveni 0,7 ha platībā (turpmāk – Zemesgabals),  saskaņā ar Konkursa nolikuma (turpmāk – Nolikums) pielikumā Nr.1 pievienoto shēmu.

 • Ādažu novada dome 2017.gada 16.augustā noslēdza līgumu ar SIA “Ostas celtnieks” par Muižas ielas pārbūvi projekta „Muižas ielas industriālās teritorijas  infrastruktūras sakārtošana ražošanas zonas  pieejamības un uzņēmējdarbības vides uzlabošanai Ādažu novadā” ietvaros.

  Būvdarbus plānots veikt pa kārtām. Lai būvdarbu laikā līdz minimumam samazinātu iedzīvotāju un  Muižas ielā strādājošo komersantu neērtības, pārvietojoties  pa Muižas ielu, satiksme tiks virzīta atbilstoši būvnieku izstrādātai satiksmes organizēšanas shēmai.

Page 1 of 1412345........10........14