a a a

 • Foto Laima Jātniece

  Muižas ielā uzsākti valčbetona ieklāšanas darbi, informē domes ceļu ekspluatācijas inženieris Pēteris Sabļins. Muižas iela būs viena no pirmajām vietām Latvijā, kur valčbetona segums izmantots ielas izbūvē.  Izmaksu ziņā valčbetons ir līdzīgs asfalta segumam, taču īpaši piemērots rūpnieciskajām zonām, jo nodrošina daudzkārt lielāku ielas nestspēju un kalpošanas ilgumu – līdz pat 30 gadiem.

 • Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu čempionātā individuālajā programmā mākslas vingrošanā piedalījās ādažnieces Nikola Astratjeva un Amanda Sniedze. Nikola Astratjeva četru vingrojumu kopvērtējumā (vingrojums ar bumbu, vālītēm, riņķi un lentu) izcīnīja 2.vietu A grupā 5.sporta klasē. Pirmajā sacensību dienā Nikola uzstājās ar apli un bumbu, otrajā – ar vālītēm un lentu.

 • Ādažu novada pašvaldības mantas iznomāšanas un atsavināšanas komisija paziņo, ka 2018. 28.jūnijā plkst.09.00, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, Ceriņu zālē, tiek rīkota atklāta mutiska izsole ar augšupejošu soli domei piederošajai kustamajai mantai – kokmateriāliem ar kopējo kubatūru 44.55 m³ par kopējo nosacīto cenu 820 EUR (astoņi simti divdesmi euro). 

 • UGUNS ZIEDS Jāņuguns uzziedēšanas vakars ĀDAŽOS//Festivāla Baltica Novada diena

  17.00 – 21.00 Jāņu stāsti dziesmās, rotaļās un dančos Līgo laukumā.

  Piedalās Latvijas folkloras kopas un ārvalstu viesi.

  17.00 – 20.00 Līgo laukumā darbosies amatnieku tirdziņš, darbnīcas un meistarklases:
  – Siera siešana;
  – Jāņu zāļu spēka atklāšana;
  – Dziesmu mācīšanās;
  – Uguns lāpu gatavošana

  21.00 – Jāņuguns iedegšana Līgo laukumā
  Dalībnieki:

  Folkloras kopas: “Vilkači”, “Vilcenes”, “Vilki”, “Laiksne”, “Laipa”, “Ceidari”, “Leimaņi, “Dvīga”, “Ābols”, “Krauklēnieši”, “Pūrs”, Igaunijas latviešu biedrības kopa “Rēvele”, tautas mūzikas grupa “Teikas muzikanti”, viesi no Kamerūnas un Gruzijas.

 • 2018.gada 6.oktobrī notiks 13.Saeimas vēlēšanas. Lai nodrošinātu sekmīgu vēlēšanu norisi Ādažu novadā ir izveidota novada vēlēšanu komisija un nolemts Ādažu novadā veidot 3 vēlēšanu iecirkņus:

  Vēlēšanu iecirknis Nr.777 Ādažu novada dome – Ādaži, Gaujas iela 33a;

  Vēlēšanu iecirknis Nr.972 Ādažu Kultūras centrs – Ādaži, Gaujas iela 33a;

  Vēlēšanu iecirknis Nr.973 Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde – Kadaga, “Mežavēji”.

 • Otrdien, 19.jūnijā, plkst. 14.00 notiks Izglītības, kultūras, sporta un sociālās komitejas sēde. Ar sēdes darba kārtību iespējams iepazīties šeit: FINANŠU KOMITEJAS DARBA KĀRTĪBA.

 • Pēc veiktajām peldūdens analīzēm esam saņēmuši apstiprinošu atbildi no eksperta, ka Vējupes centra pludmalē IR konstatētas zilaļģes. Cilvēkiem nav atļauts peldēties, lietot ūdeni uzturā vai dot to mājdzīvniekiem, jo ūdenī esošo zilaļģu toksīni ir kaitīgi un var izraisīt pat neiroloģiskus bojājumus. 

 • Foto Laima Jātniece

  Šodien Ādažos un Baltezerā tika pieminētas 1941.gada 14.jūnija deportācijas un godināta Komunistiskā genocīda upuru piemiņa. Iedzīvotāji bija pulcējušies un nolika ziedus Komunistiskā terora upuru piemiņas vietā Baltezerā un sanāca kopā, lai kopīgi kavētos atmiņās Vēstures un mākslas galerijā. Atceres pasākumu kuplināja Ādažu vokālais ansamblis “Gaujmalas lakstīgalas”.

 • Laika posmā no šā gada 15.jūnija plkst. 8:00 līdz 16. jūnija 24.00 būs slēgta satiksme Ādažos no Muižas ielas 1  līdz Muižas ielai 16 sakarā ar valčbetona seguma ieklāšanu.

  Laika posmā no 17. līdz 18.jūnija plkst. 12:00 satiksme būs slēgta smagajam transportam.

 • Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2018.gada 18.jūnijam, plkst.17:00 nosūtot tos pa pastu vai iesniedzot personiski Domes Klientu apkalpošanas centrā adresē: Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164 vai elektroniski, parakstītus ar drošu e-parakstu, nosūtot uz e-pastu: dome@adazi.lv.

  Projektu Konkursā var iesniegt fiziska persona, kura uzvaras gadījumā reģistrēsies kā saimnieciskās darbības veicējs vai komersants.

Page 1 of 1912345........10........19