a a a

Izglītības jaunumi

 • Foto: Ādažu fotogrāfu biedrība

  Ir noslēgusies skolas vecuma bērnu 2017.gada vasaras radošo darbnīcu programmu izvērtēšana, kā rezultātā esam ieguvuši  visinteresantākās  programmas. Konkursam tika iesniegtas 15 programmas;  no tām 13  ieguva nepieciešamo punktu skaitu , lai konkursa kārtībā pretendētu uz domes līdzfinansējumu atbilstoši “Skolas vecuma bērnu vasaras radošo darbnīcu programmu nolikuma” 7.6.

 • Aicinām 19. aprīlī plkst. 13:30 Ādažu vidusskolā Gaujas ielā 30, A korpusā, 305.telpā (Ķīmijas kabinetā) piedalīties projekta “Garšīgie Likumi” noslēgumā, lai uzzinātu Ādažu jauniešu domas par pārtikas drošību un iesaistītos veselīgā diskusijā!

  Diskutējot ar nozares ekspertiem, Ādažu jaunieši gūs jaunas un praktiskas zināšanas par pārtikas drošību, patērētāju tiesībām, un attiecīgi Eiropas Parlamenta (EP) paveikto šajās jomās. 

 • Foto no 2016.gada radošajām darbnīcām

  Šodien, 10.aprīlī plkst.17.00 noslēdzas Ādažu novada domes izsludinātais vasaras radošo darbnīcu (turpmāk – RD) programmu konkurss, un jau rīt, 11.aprīlī iesniegtās programmas izvērtēs komisija, kas lems par atbalsta piešķiršanu programmu realizācijai.
  Līdzīgi kā pirms gada, skolēnus kopā ar vecākiem aicināsim  iepazīties ar RD programmu saturu domes mājaslapā un pieteikties dalībai, nosūtot pieteikumu izglītības darba un jaunatnes lietu speciālistei Inārai Briedei uz e-pastu inara.briede@adazi.lv.

 • Ilustratīvs foto. Autors: Ādažu fotogrāfu biedrība

  Enerģiskie, atraktīvie, radošie pedagogi un nometņu vadītāji! Tieši Jūs aicinām kļūt par novada bērnu ceļabiedriem vasarā, piedāvājot savas idejas un to realizāciju bērnu radošajās darbnīcās Ādažu novadā!
  Ādažu novada dome izsludina bērnu un jauniešu vasaras radošo darbnīcu programmu konkursu ar mērķi iegūt labākās programmas un to realizāciju, kas veicinātu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizētu veselīgu dzīvesveidu, attīstītu komunikācijas prasmes, radošumu un komandas darba iemaņas.

 • Skaņuraksti Ādažos 2017

  Marta pēdējā ceturtdienā Ādažu Mākslas un mūzikas skola pulcināja visas Latvijas mūziku rakstošos bērnus un jauniešus uz kompozīcijas konkursu. Kultūras centra Ceriņu zālē norisinājās interesanta un izzinoša topošo talantu parāde. 29 bērni no mūzikas skolām uzstājās ar savām kompozīcijām, spēlējot paši un iesaistot savu skaņdarbu atskaņošanā draugus.

Page 1 of 41234