a a a

Izglītības jaunumi

 • 22. septembrī Ādažu vidusskolā tāpat kā visā Latvijā notika Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā “Olimpiskā diena 2017”. Šajā gadā «Olimpiskās dienas 2017» devīze bija «sporto svaigā gaisā!»  Skolēni devās pārgājienos, izbraukumos ar velosipēdiem, ekskursijās vai piedalījās skolas rīkotajās sporta aktivitātēs brīvā dabā, bērnudārznieki vingroja un piedalījās citās aizraujošās sportiskās aktivitātēs.


 • Foto – Pilsēta cilvēkiem.lv

  Aicinām visus Ādažu novada iedzīvotājus, kam ir tāda iespēja, rīt, 22.septembrī, piedalīties akcijā “Diena bez auto” un uz skolu, darbu, kā arī citās gaitās doties, neizmantojot automobili.

  Mobilitātes nedēļu jau ievadīja biedrības “Ādaži Velo” organizētais velo pārgājiens Ādaži – Garkalne, visu nedēļu norisinās pasākumi skolā skolēniem, savukārt rīt no plkst.7.15 līdz 9.30 Gaujas ielā pie Gaujas 16 notiks velobraucēju un kājām gājēju rīta sveicināšana ar siltu kafiju un tēju, jaunāko klašu skolēniem un bērnu dārza apmeklētājiem Gaujas ielas 16 piebraucamajā aplī būs iespēja izspēlēt drošības spēli kopā ar Rīgas pašvaldības policiju.

 • Arī šogad turpinām tradīciju un Latvijas Valsts svētku pasākuma laikā godināsim novadniekus, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums, iedvesmo citus vai ik dienas veic mazos varoņdarbus, kas kādam citam ir milzu palīdzība grūtā brīdī. Palīdzi pamanīt mums tādus brīnišķīgus cilvēkus un kopā pateiksim viņiem PALDIES!

 • Pieteikšanās, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: sanda.kasa@adazi.lv

  Informācija, kas jāiesniedz: dalībnieka vārds, uzvārds, deklarētā dzīvesvietas adrese, bērna vecāku/aizbildņu/dalībnieku kontaktinformācija (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasts).

  Piedalīties var ikviens Ādažu novadā deklarēts skolēns, vecumā no 10 līdz 15 gadiem!

 • Sākoties jaunajam mācību gadam, aicinām pieteikties pieaugušo izglītības maksas  kursos  un  apgūt mācību programmu  “Bērnu uzraudzības pakalpojumi” (auklītes pakalpojumi).

  Mācības notiks no 21. līdz 28.septembrim Ādažu vidusskolā Gaujas ielā 30.

  40 akadēmisko stundu mācību programmā iekļauti tādi temati kā “Bērnu uzraudzība”, “Saskarsme”, “Sanitārija un higiēna” un “Pirmā palīdzība”.

Page 1 of 3123