a a a

Izglītības jaunumi

 • Foto Laima Jātniece

  Jau trešo gadu mūsu novadā tika apbalvoti izcilākie Ādažu novada vispārējās izglītības iestāžu skolēni. Apbalvošana notika 1. jūnijā, Bērnu aizsardzības dienā. Kopumā naudas balvas saņēma 78 skolēni no Ādažu vidusskolas un Ādažu Brīvās Valdorfa skolas.

  Šajā gadā iegūt naudas balvu bija grūtāk nekā iepriekšējos gados, jo vērtēšanā tika akcentēti skolēna individuālie sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, kā arī tika paaugstināts vidējais vērtējums mācību sasniegumu nominācijā no 8,5 uz 8,75 ballēm 7.

 • Ādažu novada dome atvainojas tiem vecākiem, kuri savus bērnus pieteikuši uz domes organizēto radošo darbnīcu “Ejam dabā“ no  šā gada 11.-15.jūnijam. Diemžēl radošās darbnīcas programmas iesniedzējs IK “Māra 9” informēja, ka radošo darbnīcu finansēšanas līgumu neslēgs un darbnīcu nevadīs, līdz ar to minētā darbnīca nenotiks.

 • Foto: Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

  Ādažu vidusskola sadarbībā ar Rīgas šaha federāciju rīko Fēliksa Circeņa piemiņas turnīru šahā 2018.gada 2.jūnijā plkst.11.00 Ādažu vidusskolā. Laika kontrole uz visu partiju 10 minūtes un 5 sekundes klāt par katru izdarītu gājienu. Uzvarētājus apbalvos ar diplomiem, kausiem, naudas un pārsteiguma balvām!

 • Šodien Ādažos uzsākta skolas jaunās ēkas karkasa būvniecība. Līdz šim jau izveidots pamata laukums ar teju 400 pāļiem 14m dziļumā, kā arī veikti demontāžas darbi, pārliktas komunikācijas, veikta zemes plenēšana, testa pāļu izbūve un testēšana.

  Klātesot Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta vecākajam ekspertam Edgaram Lorem, Ādažu vidusskolas direktorei Dacei Dumpei un būvniekam, SIA “MONUM” valdes priekšsēdētājam Mārim Ozoliņam, Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks svinīgi atklāja skolas būvniecības sākumu.

 • Skolas vecuma bērnu vasaras radošajās darbnīcās, kas jau trešo gadu Ādažu novadā deklarētajiem bērniem tiek organizētas ar pašvaldības līdzfinansējumu, visas  210 vietas aizpildītas. Pieteikumu iesniedzēji uz savu norādīto e-pasta adresi ir saņēmuši atbildi par bērna reģistrāciju dalībai izvēlētajā radošajā darbnīcā vai atteikumu.

Page 1 of 3123