Izskatās ka jūs izmantojat novecojušo parlūkprogrammu.
Mājas lapas korektai darbībai lūgums izmantot Internet Explorer 10, Firefox 39, Chrome 43 vai jaunākās versijas.

a a a

Izglītība

 • Aicinām vecākus pašvaldības mājaslapas sadaļā “Izglītība” iepazīties ar jau iesniegtajām privāto un pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu izdevumu tāmēm 2017.gadam, kas sastādītas atbilstoši MK 2015.g. 8.decembra noteikumiem Nr.709 “Noteikumi par izmaksu noteikšanas metodiku un kārtību, kādā pašvaldība atbilstoši tās noteiktajām vidējām izmaksām sedz pirmsskolas izglītības programmas izmaksas privātai izglītības iestādei”(turpmāk – MK noteikumi).

 • IMG-20170215-WA0011

  Jaunieši kopā ar Pašvaldības policijas inspektoriem devas patruļā, aplūkoja policijas telpas un aprīkojumu, kā arī uzzināja vairāk par policijas darba specifiku.  Tāpat nākamie policisti devās ekskursijā uz Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu policijas iecirkni, lai apskatītu aizturēšanas telpas. Domē jaunieši iepazinās ar domes priekšsēdētāja, Valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centra un sabiedrisko attiecību darbu, kā arī paviesojās Ādažu Kultūras centrā.

 • Valdorfa_skolas_zale

  Ādažu Brīvās Valdorfa skolas jaunā, energoefektīvā sporta zāle, kas ir arī pirmā energoefektīvā sporta zāle Pierīgā, skatei pieteikta nominācijā “Publiskā jaunbūve”.
  Jaunā sporta zāle aprīkota ar atjaunojamo energoresursu tehnoloģijām: zemes siltumsūkni, plaknes absorbcijas saules kolektoriem karstā ūdens ražošanai un foto elektriskajām baterijām.

 • DSC_0384

  Pašvaldības bērnudārzs, kas atrodas  Kadagā, aicina bērnus  uz jaukta vecuma (4-6 gadi) bērnu grupām, kurās ir 10 brīvas vietas.

  Kadagas bērnudārzā darbojas astoņas bērnu grupas, kopā 180 bērni. Apmācība notiek valsts valodā. Izglītības process tiek organizēts integrētu rotaļnodarbību veidā, nodrošinot jaunu zināšanu, prasmju un iemaņu apguvi.

 • Berns_2

  No 2017.gada janvāra Ādažu novadā deklarētajiem bērniem no pusotra līdz četru gadu vecumam līdzfinansējums privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs noteikts 242,58 eiro mēnesī līdzšinējo 202,26 eiro vietā. Palielināts arī līdzfinansējums bērniem, kuri saņem obligāto sagatavošanu pamatizglītības ieguvei (5 – 7 g) – 212,17 eiro mēnesī līdzšinējo 202,26 eiro vietā.

 • Barikāžu ugunskurs

 • pirmā lapa

 • makulaturas-vaksana

  Simtiem skolu no visas Latvijas jau trīspadsmito gadu piedalās “Zaļās jostas” rīkotajā makulatūras vākšanas kampaņā “Tīrai Latvijai!”. Par konkursa starpposma uzvarētāju kļuvusi Ādažu vidusskola, kuras audzēkņi ar vecāku, draugu un kaimiņu palīdzību savākuši un pārstrādei nodevuši 11 tonnas un 30 kg makulatūras.

 • Foto Linda Lancmane

  Foto: Linda Lancmane

  2016. gada 20. decembrī Ādažu Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi kopā ar pedagogiem, priekš sevis un priekš brīnišķīgajiem koncerta baudītājiem, uzbūra Ziemassvētku pasaku, kur savā starpā rotaļājās gan skaņas, gan krāsas.Koncertu atklāja flautu koris, kas bija tērpies svinīgi baltos tērpos – šī skaņas un vizuālā saspēle skatītāju ieveda sniegotos Ziemassvētkos, kuru šobrīd mums tik ļoti pietrūkst.

 • Konference norisināsies 15. decembrī plkst. 18.00 - 20.00 (17:30-20:30), Krāmu ielā 3, Rīgā (Barikāžu muzejā). Apskatāmā problēma - jauniešu zemais iesaistes līmenis nevalstiskajā sektorā Latvijā. Konferences laikā apskatīsim skautu un gaidu pieredzi pilsoniskās aktivitātes veicināšanā, kā arī meklēsim jaunus risinājumus jauniešu pilsoniskās aktivitātes celšanai. Mērķis - jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšana. Formāts - pieredzes stāstījums un diskusijas, Pasākuma mērķauditorija ir 13-22 gadus veci jaunieši,  bet tas ir atvērts visiem interesentiem - gan skautiem un gaidām, gan jaunatnes darbiniekiem, gan bērnu un jauniešu vecākiem, ierēdņiem un citiem interesentiem.
Page 1 of 212