a a a

Izglītība

 • 22. septembrī Ādažu vidusskolā tāpat kā visā Latvijā notika Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā “Olimpiskā diena 2017”. Šajā gadā «Olimpiskās dienas 2017» devīze bija «sporto svaigā gaisā!»  Skolēni devās pārgājienos, izbraukumos ar velosipēdiem, ekskursijās vai piedalījās skolas rīkotajās sporta aktivitātēs brīvā dabā, bērnudārznieki vingroja un piedalījās citās aizraujošās sportiskās aktivitātēs.


 • Foto – Pilsēta cilvēkiem.lv

  Aicinām visus Ādažu novada iedzīvotājus, kam ir tāda iespēja, rīt, 22.septembrī, piedalīties akcijā “Diena bez auto” un uz skolu, darbu, kā arī citās gaitās doties, neizmantojot automobili.

  Mobilitātes nedēļu jau ievadīja biedrības “Ādaži Velo” organizētais velo pārgājiens Ādaži – Garkalne, visu nedēļu norisinās pasākumi skolā skolēniem, savukārt rīt no plkst.7.15 līdz 9.30 Gaujas ielā pie Gaujas 16 notiks velobraucēju un kājām gājēju rīta sveicināšana ar siltu kafiju un tēju, jaunāko klašu skolēniem un bērnu dārza apmeklētājiem Gaujas ielas 16 piebraucamajā aplī būs iespēja izspēlēt drošības spēli kopā ar Rīgas pašvaldības policiju.

 • Arī šogad turpinām tradīciju un Latvijas Valsts svētku pasākuma laikā godināsim novadniekus, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums, iedvesmo citus vai ik dienas veic mazos varoņdarbus, kas kādam citam ir milzu palīdzība grūtā brīdī. Palīdzi pamanīt mums tādus brīnišķīgus cilvēkus un kopā pateiksim viņiem PALDIES!

 • Pieteikšanās, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: sanda.kasa@adazi.lv

  Informācija, kas jāiesniedz: dalībnieka vārds, uzvārds, deklarētā dzīvesvietas adrese, bērna vecāku/aizbildņu/dalībnieku kontaktinformācija (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasts).

  Piedalīties var ikviens Ādažu novadā deklarēts skolēns, vecumā no 10 līdz 15 gadiem!

 • Sākoties jaunajam mācību gadam, aicinām pieteikties pieaugušo izglītības maksas  kursos  un  apgūt mācību programmu  “Bērnu uzraudzības pakalpojumi” (auklītes pakalpojumi).

  Mācības notiks no 21. līdz 28.septembrim Ādažu vidusskolā Gaujas ielā 30.

  40 akadēmisko stundu mācību programmā iekļauti tādi temati kā “Bērnu uzraudzība”, “Saskarsme”, “Sanitārija un higiēna” un “Pirmā palīdzība”.

 • 13.septembrī no plkst.17.30 – 19.30 Ādažu Kultūras centrā dažādu vecumu skolnieki un vecāki pulcēsies interešu pulciņu gadatirgū, kur būs iespēja uzzināt vairāk par maksas interešu pulciņu piedāvājumu bērniem un jauniešiem. Tāpēc aicinām visus privāto interešu izglītības pakalpojumu sniedzējus* piedalīties gadatirgū un prezentēt savu programmu visiem interesentiem.

 • Pirmklasnieku vecākiem – par godu skolas gaitu uzsākšanai, arī šogad AAS “SEB Dzīvības apdrošināšana” visiem Latvijas pirmo klašu skolēniem dāvina nelaimes gadījumu apdrošināšanu 1500 EUR apmērā. Apdrošināšana būs spēkā vienu gadu un darbosies 24 stundas katru nedēļas dienu neatkarīgi no bērna atrašanās vietas – skolā, mājās, sporta treniņos vai brīvajā laikā.

 • Ādažu vidusskola – 1.septembrī plkst.10.00 pulcēšanās pie skolas uz svinīgo pasākumu.

  Ādažu pirmsskolas izglītības iestāde – 1.septembrī bērni aicināti uz grupiņām no plkst.7.00. Plkst.16.00 svinīgs pasākums bērniem un vecākiem. Pulcēšanās pie galvenās ieejas.

  Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde – 1.septembrī bērni aicināti uz grupiņām no plkst.7.00.

 • No 20. līdz 27.jūlijam  Ādažu vidusskolas telpās profesionālās pilnveides apmācības uzsāks pirmā bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēju (auklīšu) grupa.
  40 akadēmisko stundu mācību programmā iekļauti tādi temati kā “Bērnu uzraudzība”, “Saskarsme”, “Sanitārija un higiēna” un “Pirmā palīdzība”.
  Sekmīgi nokārtojot noslēguma darbu, auklītēm tiks izsniegta apliecība par profesionālās pilnveides izglītību, kas dod tiesības reģistrēties Izglītības kvalitātes valsts dienesta Licencēšanas un reģistru departamentā Bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrā, saņemot Bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēja Reģistrācijas apliecību.

 • Paldies par negaidīti lielo atsaucību! Grupa dienas nometnei jau ir nokomplektēta!

   

Page 1 of 212