a a a

Izglītība

 • Foto: Ādažu fotogrāfu biedrība

  Ir noslēgusies skolas vecuma bērnu 2017.gada vasaras radošo darbnīcu programmu izvērtēšana, kā rezultātā esam ieguvuši  visinteresantākās  programmas. Konkursam tika iesniegtas 15 programmas;  no tām 13  ieguva nepieciešamo punktu skaitu , lai konkursa kārtībā pretendētu uz domes līdzfinansējumu atbilstoši “Skolas vecuma bērnu vasaras radošo darbnīcu programmu nolikuma” 7.6.

 • Aicinām 19. aprīlī plkst. 13:30 Ādažu vidusskolā Gaujas ielā 30, A korpusā, 305.telpā (Ķīmijas kabinetā) piedalīties projekta “Garšīgie Likumi” noslēgumā, lai uzzinātu Ādažu jauniešu domas par pārtikas drošību un iesaistītos veselīgā diskusijā!

  Diskutējot ar nozares ekspertiem, Ādažu jaunieši gūs jaunas un praktiskas zināšanas par pārtikas drošību, patērētāju tiesībām, un attiecīgi Eiropas Parlamenta (EP) paveikto šajās jomās. 

 • Foto no 2016.gada radošajām darbnīcām

  Šodien, 10.aprīlī plkst.17.00 noslēdzas Ādažu novada domes izsludinātais vasaras radošo darbnīcu (turpmāk – RD) programmu konkurss, un jau rīt, 11.aprīlī iesniegtās programmas izvērtēs komisija, kas lems par atbalsta piešķiršanu programmu realizācijai.
  Līdzīgi kā pirms gada, skolēnus kopā ar vecākiem aicināsim  iepazīties ar RD programmu saturu domes mājaslapā un pieteikties dalībai, nosūtot pieteikumu izglītības darba un jaunatnes lietu speciālistei Inārai Briedei uz e-pastu inara.briede@adazi.lv.

 • Ilustratīvs foto. Autors: Ādažu fotogrāfu biedrība

  Enerģiskie, atraktīvie, radošie pedagogi un nometņu vadītāji! Tieši Jūs aicinām kļūt par novada bērnu ceļabiedriem vasarā, piedāvājot savas idejas un to realizāciju bērnu radošajās darbnīcās Ādažu novadā!
  Ādažu novada dome izsludina bērnu un jauniešu vasaras radošo darbnīcu programmu konkursu ar mērķi iegūt labākās programmas un to realizāciju, kas veicinātu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizētu veselīgu dzīvesveidu, attīstītu komunikācijas prasmes, radošumu un komandas darba iemaņas.

 • Skaņuraksti Ādažos 2017

  Marta pēdējā ceturtdienā Ādažu Mākslas un mūzikas skola pulcināja visas Latvijas mūziku rakstošos bērnus un jauniešus uz kompozīcijas konkursu. Kultūras centra Ceriņu zālē norisinājās interesanta un izzinoša topošo talantu parāde. 29 bērni no mūzikas skolām uzstājās ar savām kompozīcijām, spēlējot paši un iesaistot savu skaņdarbu atskaņošanā draugus.

 • 3. aprīļa diena Ādažu vidusskolā ritēja mazliet neierastāk, kā parasti. Jau no paša rīta biedrības “Papardes zieds” speciālisti vadīja izglītojošās un interaktīvās grupu nodarbības “Par Tevi, viņu un “tauriņiem”!”. Nodarbību mērķis ir likt jauniešiem aizdomāties par atbildību attiecību veidošanā. Ar dažādu lomu spēļu palīdzību tika veicināta jauniešu prasme izteikt savu viedokli un arī argumentēt to, kā arī uzklausīt un respektēt citu viedokli.

 • Ulbrokas sporta kompleksā aizvadītas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensības veiklības stafetēs “Drošie un veiklie” C vecuma grupā (2003./04. g.dz.). 11 komandu konkurencē pirmās trīs vietas ieguva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas, Vangažu vidusskolas un Ādažu vidusskolas skolēni.

  Sacensību dalībnieki sacentās astoņās dažādās veiklības stafetēs ar basketbola, handbola un futbola bumbām, tenisa bumbiņām, pildbumbām, vingrošanas apļiem u.c.

 • Jau ceturto reizi Ādažu Mākslas un mūzikas skola organizē jauno komponistu konkursu “Skaņuraksti Ādažos”, kur savas komponēšanas prasmes atrāda jaunie dažādu Latvijas mūzikas skolas audzēkņi vecumā no 7-15 gadiem. Konkursa dalībnieki  mūzikas skolās apgūst kompozīciju vai kā citādi nodarbojas ar mūzikas jaunradi.

 • Ādažu novada dome aicina darbā medicīnas māsu vai ārsta palīgu darbam bērnudārzā.
 • Darba devēju pieteikšanās pasākumam “Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” – no 2017. gada 27. marta līdz 19. aprīlim. Pasākums notiks no 2017. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

  Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt darba prasmes, iemaņas un pieredzi.

Page 1 of 212