a a a

Izglītība

 • Foto Laima Jātniece

  Jau trešo gadu mūsu novadā tika apbalvoti izcilākie Ādažu novada vispārējās izglītības iestāžu skolēni. Apbalvošana notika 1. jūnijā, Bērnu aizsardzības dienā. Kopumā naudas balvas saņēma 78 skolēni no Ādažu vidusskolas un Ādažu Brīvās Valdorfa skolas.

  Šajā gadā iegūt naudas balvu bija grūtāk nekā iepriekšējos gados, jo vērtēšanā tika akcentēti skolēna individuālie sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, kā arī tika paaugstināts vidējais vērtējums mācību sasniegumu nominācijā no 8,5 uz 8,75 ballēm 7.

 • Ādažu novada dome atvainojas tiem vecākiem, kuri savus bērnus pieteikuši uz domes organizēto radošo darbnīcu “Ejam dabā“ no  šā gada 11.-15.jūnijam. Diemžēl radošās darbnīcas programmas iesniedzējs IK “Māra 9” informēja, ka radošo darbnīcu finansēšanas līgumu neslēgs un darbnīcu nevadīs, līdz ar to minētā darbnīca nenotiks.

 • Foto: Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

  Ādažu vidusskola sadarbībā ar Rīgas šaha federāciju rīko Fēliksa Circeņa piemiņas turnīru šahā 2018.gada 2.jūnijā plkst.11.00 Ādažu vidusskolā. Laika kontrole uz visu partiju 10 minūtes un 5 sekundes klāt par katru izdarītu gājienu. Uzvarētājus apbalvos ar diplomiem, kausiem, naudas un pārsteiguma balvām!

 • Šodien Ādažos uzsākta skolas jaunās ēkas karkasa būvniecība. Līdz šim jau izveidots pamata laukums ar teju 400 pāļiem 14m dziļumā, kā arī veikti demontāžas darbi, pārliktas komunikācijas, veikta zemes plenēšana, testa pāļu izbūve un testēšana.

  Klātesot Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta vecākajam ekspertam Edgaram Lorem, Ādažu vidusskolas direktorei Dacei Dumpei un būvniekam, SIA “MONUM” valdes priekšsēdētājam Mārim Ozoliņam, Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks svinīgi atklāja skolas būvniecības sākumu.

 • Skolas vecuma bērnu vasaras radošajās darbnīcās, kas jau trešo gadu Ādažu novadā deklarētajiem bērniem tiek organizētas ar pašvaldības līdzfinansējumu, visas  210 vietas aizpildītas. Pieteikumu iesniedzēji uz savu norādīto e-pasta adresi ir saņēmuši atbildi par bērna reģistrāciju dalībai izvēlētajā radošajā darbnīcā vai atteikumu.

 •  

  Foto no 2017.gada erudīcijas konkursa “Fizmix Eksperiments”

  Vairāk nekā tūkstotis pamatskolas vecuma jauniešu no visas Latvijas izvēlējušies papildināt savas zināšanas fizikā, startējot Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā “FIZMIX Eksperiments”.

  Lai izzinātu fizikas daudzveidīgo dabu un praktisko pielietojumu ne tikai zinātnē, bet arī jaunajās tehnoloģijās, būvniecībā, IT jomā, sportā un pat kulinārijā, konkursam šogad pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – 226 komandas ar 8.

 • Noslēdzies radošo darbnīcu programmu konkurss. Līdzīgi kā pirms gada, skolēnus kopā ar vecākiem aicināsim iepazīties ar radošo darbnīcu programmu saturu un pieteikties dalībai, nosūtot pieteikumu izglītības darba un jaunatnes lietu speciālistei Inārai Briedei e-pastā inara.briede@adazi.lv. Informācija par radošo darbnīcu piedāvājumu tiks publicēta domes mājas lapā 25.aprīlī plkst.

 • Pirmsskolas vecuma bērnu vecākus un bērnu likumiskos pārstāvjus, kas nav bērnu vecāki, aicinām elektroniski portālā www.epkalpojumi.lv vai klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā līdz šā gada 30.aprīlim aktualizēt, ja tas ir nepieciešams, informāciju par bērnam izvēlēto bērnudārzu, vēlamo mācību uzsākšanas laiku, kā arī savu kontaktinformāciju.

 • Aicinām sarosīties aktīvos, radošos un sportiskos mūsu novada jauniešus! Ādažu novada dome izsludina jauniešu iniciatīvu projektu konkursu, kura mērķis ir veicināt iniciatīvas jauniešu iekļaušanai Ādažu novada kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot to fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

  Sagaidām, ka projektu iesniedz Ādažu novadā deklarēts jaunietis vai jauniešu grupa vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Page 1 of 212