“Bērnu Žūrija” ciemos pie leļļu meistares Ingunas Radziņas un Aspazijas Dubultos

19.05.2017.

Noslēdzot lielo gada lasīšanas maratonu, 16. maijā 2016. gada “Bērnu Žūrijas” 46 čaklākie dalībnieki devās godam nopelnītā ekskursijā uz Jūrmalas pilsētas Dubultu bērnu bibliotēku ciemos pie leļļu meistares, aktrises Ingunas Radziņas un uz Aspazijas māju.

Pulcējoties visiem pie Ādažu vidusskolas, pavasara saules lutināti lasītmīļi varēja doties ceļā! Dubultu bērnu bibliotēkā mūs gaidīja Inguna ar saviem pašas darinātajiem draugiem – Zaķi bez ausīm un viņa draugu ausaino Cālīti, Raganu Vinniju, Tīģerēnu Ņuku, Runci Punci un interesanto kleitu. Bija jautri visiem skatīties un interesanti klausīties Ingunas atraktīvajā stāstījumā. Noslēdzot jauko tikšanos, ar dziesmu sveicām leļļu meistari jubilejā.
Ar lielu interesi devāmies uz Aspazijas māju, kur varēja uzklausīt gides stāstījumu un skatīt atjaunoto ekspozīciju par dzejnieces, dramaturģes un tā laika sabiedriskās darbinieces Aspazijas dzīvi Dubultu mājā. Apskates noslēgumā visiem bija iespēja iesaistīties interesantās projekcijas tehnikā radītas hologrammas un izzinošās interaktīvās spēlēs par dzejnieces dzīvi un darbiem.
Jaukās noskaņās par redzēto un dzirdēto varējām doties mājup. Uzsākot atpakaļceļu visiem “Bērnu Žūrijas” dalībniekiem bija sarūpētas pārsteiguma dāvaniņas no LNB un Ādažu bibliotēkas – magnētiņi un saldumu našķi. Tika nominēti čaklākie un aktīvākie dalībnieki, kuri saņēma balviņas par padarīto darbu. Liels prieks par ādažnieku aktīvo dalību lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu/ Jauniešu/ Vecāku Žūrija”!
Un vēl! Ir zināma jaunā “Bērnu/ Jauniešu/Vecāku Žūrijas 2017” grāmatu kolekcija, kuru var sākt lasīt! Gaidām bibliotēkā jaunos lasīšanas ekspertus un – varam sākt! Lai veicas!

Foto no pasākuma šeit!