Godātie Ādažu novada iedzīvotāji! Talkosim kopā 22.aprīlī!

21.04.2017.

TALKAS VIETAS 2017

Ādažu novada dome šogad kopā ar Lielās talkas atbalstītāju SIA “Arčers” un Nacionālo bruņoto spēku karavīriem aicina ikvienu novadnieku pievienoties Gaujas aizsargdambja (7km garumā) un Katlapu ceļa apkārtnes sakopšanas talkā. Satikšanās vieta – pie Ādažu Kultūras centra. SIA “Arčers” talciniekus cienās ar karstu tēju.

Satversmes tiesas darbinieki, godinot Alderos dzimušā bijušā Latvijas ārlietu ministra (1926—1928) un Satversmes sapulces deputāta Feliksa Cielēna piemiņu, aicina Alderu iedzīvotājus piebiedroties  Alderu parka sakopšanā. Tāpat aicinām talkot arī citviet novadā! AFIŠA

Kā reģistrēt talkošanas vietu?

Šogad talku reģistrācija tiek veikta jaunajā Lielās talkas mājaslapā  www.talkas.lv. Informācija jaunajā mājaslapā nepārtraukti tiek papildināta. Mājaslapā atrodama arī pašvaldību koordinatoru kontaktinformācija.

Katram, kas vēlas pieteikt talkas vietu, jāieiet mājaslapas www.talkas.lv  sākumlapas kartē, jāieliek sarkanais punkts plānotajā talkas vietā un pēc tam jāklikšķina uz labajā pusē esošās zilās pogas PIETEIKT TALKU. Karti var pietuvināt, attālināt, pārbīdīt. Līdzko tas izdarīts, atveras reģistrācijas forma ar nepieciešamajiem laukiem, kurus aizpildīt. Ja sarkanais punkts nejauši ielikts kļūdaini, to var pārbīdīt, kamēr pieteikums vēl nav nosūtīts.

Jauns konkurss!

Šogad Lielajai talkai ir jauns konkurss, kurā ikviens aicināts sagatavot video par Latvijas zaļo tēlu – Latvijas vizītkarti. Konkursā var piedalīties jebkurš interesents. Konkursa nolikums atrodams šeit: http://talkas.lv/2017/03/22/lielas-talkas-konkurss-latvijai-but-zalai/

 

Lielā Talka ik pavasari Latvijā notiek kopš 2008.gada, un šogad tā norisināsies 22. aprīlī, tās vadmotīvs – “Latvijai BŪT zaļai!” Šādi paredzēts iedzīvināt mērķi – Latvijai kļūt par zaļāko valsti pasaulē!

Vairāk informācijas www.talkas.lv